hdm MD7

5e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule F

2e in poule 5e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule F
3e in poule 5e klasse Meisjes D tussencompetitie Poule K
5e in poule 4e klasse Meisjes D voorcompetitie Poule C
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Klein Zwitserland MD8
MD7
Uit
09-03-2019 09:00
Veld: WATER
Nr. 55269
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE - Veld 1
MD7
LOHC MD10
Thuis
16-03-2019
Nr. 55704
Alecto MD7
MD7
Uit
23-03-2019 15:00
Veld: ZAND
Nr. 55820
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP - Veld 4
MD7
HGC MD6
Thuis
30-03-2019
Nr. 55705
Kieviten MD4
MD7
Uit
06-04-2019
Nr. 55230
Locatie: De Schulpweide, WASSENAAR
MD7
Klein Zwitserland MD8
Thuis
13-04-2019
Nr. 55706
LOHC MD10
MD7
Uit
11-05-2019
Nr. 56302
Locatie: Sportp. de Krogt, OEGSTGEEST
MD7
Alecto MD7
Thuis
18-05-2019
Nr. 55707
HGC MD6
MD7
Uit
25-05-2019
Nr. 55198
Locatie: Roggewoning (HGC), WASSENAAR
MD7
Kieviten MD4
Thuis
01-06-2019
Nr. 55708

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alecto MD700000000
2.hdm MD700000000
3.HGC MD600000000
4.Kieviten MD400000000
5.Klein Zwitserland MD800000000
6.Leiden MD1000000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hoeksche Waard MD554102710013
2.Leonidas MD75401255012
3.hdm MD75311187010
4.Forcial MD2511392204
5.Ypenburg MD75113142804
6.Pijnacker MD4500552600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kieviten MD45401236012
2.Leiden MD95302121009
3.HGC MD65212111007
4.Alecto MD55212111207
5.hdm MD7521281507
6.Forescate MD7501451701

Trainingen

wo
16:00
-
17:00
hdm Youth Academy veld (Waterveld) (AB)
MN
vr
18:00
-
19:00
KG 4 (Waterveld) (CD)
JvB+OS
Volledig schema

Team resultaten

AlehdmHGCKieKleLei
Alecto MD7
hdm MD7
HGC MD6
Kieviten MD4
Klein Zwitserland MD8
Leiden MD10
ForhdmHoeLeoPijYpe
Forcial MD21 - 60 - 73 - 3
hdm MD74 - 14 - 0
Hoeksche Waard MD52 - 24 - 3
Leonidas MD74 - 06 - 1
Pijnacker MD42 - 41 - 60 - 5
Ypenburg MD70 - 83 - 97 - 2
AleForhdmHGCKieLei
Alecto MD52 - 23 - 52 - 3
Forescate MD70 - 41 - 4
hdm MD71 - 23 - 23 - 1
HGC MD64 - 01 - 11 - 5
Kieviten MD41 - 29 - 0
Leiden MD91 - 03 - 4