hdm MD7

5e in poule Meisjes D Lente 3e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 mei
0
Alphen MD4
3
Wateringse veld MD2
0
HDM MD7
5
HDS MD4
4
HGC MD4
0
Cartouche MD6
Zaterdag 23 april
3
Wateringse veld MD2
1
HGC MD4
0
Cartouche MD6
1
HDM MD7
1
HDS MD4
2
Alphen MD4

Wedstrijdschema

MD7
HGC MD4
Thuis
21-05-2022 17:55
Veld: KGW2
Nr. 710085
Scheidsrechters: MB6, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van MD7
Alphen MD4
MD7
Uit
28-05-2022 11:00
Veld 5 (Waterveld)
Nr. 710087
Locatie: Sportpark Zegersloot, ALPHEN AAN DEN RIJN
MD7
Wateringse veld MD2
Thuis
11-06-2022 00:00
Nr. 710091

Poule stand (5e in poule Meisjes D Lente 3e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Wateringse veld MD27601327018
2.HDS MD47502198015
3.Alphen MD474121113013
4.HGC MD47214111207
5.HDM MD7720582206
6.Cartouche MD6710692803

Teambegeleiders (3)

Spelers (14)

Team resultaten

HDS MWaterHDM MAlpheHGC MCarto
HDS MD43 - 11 - 25 - 1
Wateringse veld MD23 - 47 - 15 - 03 - 1
HDM MD70 - 51 - 23 - 5
Alphen MD41 - 00 - 31 - 15 - 2
HGC MD40 - 11 - 50 - 14 - 0
Cartouche MD60 - 60 - 11 - 4