hdm MD7

4e in poule Meisjes D 3e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 16 januari
HDS MD3
HGC MD3
Zoetermeer MD3
HGC MD3
HDS MD3
Zoetermeer MD3
HDM MD7
Klein Zwitserland MD6
Leiden MD4
Klein Zwitserland MD6
HDM MD7
Leiden MD4

Wedstrijdschema

Craeyenhout
MD7
Uit
23-01-2022 09:30
Veld 2
Nr. 629599
AFGELAST, Centrale afgelasting vanwege corona maatregelen, Locatie: , - Zaalleiding: onbekend
Zoetermeer
MD7
Uit
23-01-2022 10:10
Veld 2
Nr. 629603
AFGELAST, Centrale afgelasting vanwege corona maatregelen, Locatie: , - Zaalleiding: onbekend
MD7
Craeyenhout MD5
Thuis
30-01-2022 10:10
Nr. 629608
Locatie: HGC/ Wim Schellekens Dome, WASSENAAR - Royal Campen-veld Zaalleiding: HGC
MD7
HGC MD3
Thuis
30-01-2022 10:50
Nr. 629607
Locatie: HGC/ Wim Schellekens Dome, WASSENAAR - Royal Campen-veld Zaalleiding: HGC
Leiden MD4
MD7
Uit
06-02-2022 09:30
veld 2
Nr. 629611
Locatie: Leiden/ Wearhouse.NL Dome, OEGSTGEEST - veld 2 Zaalleiding: Leiden
MD7
HDS MD3
Thuis
06-02-2022 10:10
Nr. 629613
Locatie: Leiden/ Wearhouse.NL Dome, OEGSTGEEST - veld 2 Zaalleiding: Leiden

Poule stand (4e in poule Meisjes D 3e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HGC MD34400103012
2.Leiden MD4430114509
3.Zoetermeer MD322007206
4.HDM MD741126704
5.Craeyenhout MD541038703
6.Klein Zwitserland MD620111201
7.HDS MD3400442400

Teambegeleiders (3)

Spelers (14)

Team resultaten

CraeyZoeteHDS MLeideHGC MHDM MKlein
Craeyenhout MD56 - 01 - 2
Zoetermeer MD35 - 1 -
HDS MD3 - 0 - 9 - 3 - 4
Leiden MD42 - 1 -
HGC MD33 - 03 - 12 - 12 - 1
HDM MD71 - 2 - -
Klein Zwitserland MD60 - 0