hdm MD8

5e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule H

4e in poule 5e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule H
5e in poule 5e klasse Meisjes D tussencompetitie Poule E
3e in poule 4e klasse Meisjes D voorcompetitie Poule D
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

MD8
Alecto MD6
Thuis
09-03-2019 14:45
Veld: KGZA5
Nr. 55709
Voorhout MD4
MD8
Uit
16-03-2019 10:30
Veld: WATER
Nr. 55884
Locatie: Sportp. Elsgeest, VOORHOUT - veld 1
LOHC MD8
MD8
Uit
23-03-2019
Nr. 55850
Locatie: Sportp. de Krogt, OEGSTGEEST
MD8
Catwijck MD6
Thuis
30-03-2019
Nr. 55710
Forescate MD7
MD8
Uit
06-04-2019
Nr. 55156
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN
Alecto MD6
MD8
Uit
13-04-2019 15:45
Veld: WATER
Nr. 55616
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP - Veld 1
MD8
Voorhout MD4
Thuis
11-05-2019
Nr. 55711
MD8
LOHC MD8
Thuis
18-05-2019
Nr. 55712
Catwijck MD6
MD8
Uit
25-05-2019 10:45
Veld: ZAND
Nr. 56178
Locatie: sportpark 'De Krom', KATWIJK - Veld 2
MD8
Forescate MD7
Thuis
01-06-2019
Nr. 55713

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alecto MD600000000
2.Catwijck MD600000000
3.Forescate MD700000000
4.hdm MD800000000
5.Leiden MD800000000
6.Voorhout MD400000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk MD45401147012
2.Victoria MD753111610010
3.Zoetermeer MD95302191209
4.Rijswijk MD45203101106
5.hdm MD8511341504
6.Klein Zwitserland MD10510451303
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland MD74400404012
2.Zoetermeer MD84301321109
3.hdm MD8420281506
4.Alecto MD6410363103
5.HDS MD4400432800

Spelers (1)

Trainingen

wo
16:00
-
17:00
hdm Youth Academy veld (Waterveld) (CD)
MN
vr
18:00
-
19:00
KG 5 (Zandveld) (AB)
TF+AV
Volledig schema

Team resultaten

AleCatForhdmLeiVoo
Alecto MD6
Catwijck MD6
Forescate MD7
hdm MD8
Leiden MD8
Voorhout MD4
hdmKleNooRijVicZoe
hdm MD80 - 12 - 1
Klein Zwitserland MD103 - 51 - 3
Noordwijk MD43 - 01 - 04 - 1
Rijswijk MD44 - 01 - 3
Victoria MD72 - 24 - 04 - 1
Zoetermeer MD98 - 05 - 32 - 4
AlehdmHDSKleZoe
Alecto MD61 - 113 - 15
hdm MD84 - 00 - 4
HDS MD41 - 21 - 4
Klein Zwitserland MD717 - 1
Zoetermeer MD810 - 05 - 02 - 8