hdm MO12-11
2e in poule Zuid-Holland - A
6e in poule Zuid-Holland - B
4e in poule Zuid-Holland - C
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 25 mei
3
HDM MO12-11
0
Pijnacker MO12-5
5
Evergreen MO12-2
0
HDS MO12-6
1
Schiedam MO12-5
13
Rotterdam MO12-13
Zaterdag 11 mei
1
Pijnacker MO12-5
6
HDS MO12-6
Wedstrijdschema
HDS MO12-6
MO12-11
Uit
01-06-2024
12:45
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 1313082
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
MO12-11
Evergreen MO12-2
Thuis
08-06-2024
14:10
Veld: KGW2
Nr. 1313086
Scheidsrechters: MO14-1 (Lotte Timmermans), ( krt.nr. K32PC9A ) + 1 Ouder van MO12-11
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Evergreen MO12-2 | 8 | 8 | 0 | 0 | 51 | 2 | 0 | 24 |
2. | HDM MO12-11 | 8 | 5 | 1 | 2 | 31 | 14 | 0 | 16 |
3. | Rotterdam MO12-13 | 8 | 4 | 3 | 1 | 44 | 10 | 0 | 15 |
4. | HDS MO12-6 | 8 | 3 | 1 | 4 | 18 | 27 | 0 | 10 |
5. | Pijnacker MO12-5 | 8 | 1 | 1 | 6 | 14 | 26 | 0 | 4 |
6. | Schiedam MO12-5 | 8 | 0 | 0 | 8 | 3 | 82 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Alphen MO12-5 | 5 | 4 | 0 | 1 | 17 | 12 | 0 | 12 |
2. | Berkel-Rodenrijs MO12-9 | 5 | 4 | 0 | 1 | 16 | 11 | 0 | 12 |
3. | Klein Zwitserland MO12-11 | 5 | 2 | 1 | 2 | 13 | 15 | 0 | 7 |
4. | Forescate MO12-5 | 5 | 2 | 1 | 2 | 11 | 14 | 0 | 7 |
5. | Roomburg MO12-5 | 5 | 1 | 0 | 4 | 16 | 18 | 0 | 3 |
6. | HDM MO12-11 | 5 | 1 | 0 | 4 | 10 | 13 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Waddinxveen MO12-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 70 | 2 | 0 | 15 |
2. | HCRB MO12-2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 15 | 24 | 0 | 10 |
3. | Alphen MO12-5 | 5 | 2 | 1 | 2 | 18 | 24 | 0 | 7 |
4. | HDM MO12-11 | 5 | 2 | 1 | 2 | 15 | 26 | 0 | 7 |
5. | Rotterdam MO12-13 | 5 | 1 | 1 | 3 | 14 | 20 | 0 | 4 |
6. | Cartouche MO12-8 | 5 | 0 | 0 | 5 | 7 | 43 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (5)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (16)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Overige activiteiten
Zaterdag 8 juni
14:00 – 16:00
bardienst 4: HDM MO12-11 (Afgeschermd persoon, Afgeschermd persoon), HDM JO16-3 (Afgeschermd persoon, Afgeschermd persoon)
Team resultaten
HDM M | HDS M | Schie | Rotte | Everg | Pijna | |
HDM MO12-11 | 4 - 3 | 7 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | ||
HDS MO12-6 | 4 - 1 | 1 - 1 | 1 - 6 | 3 - 2 | ||
Schiedam MO12-5 | 0 - 7 | 1 - 13 | 0 - 14 | 1 - 9 | ||
Rotterdam MO12-13 | 5 - 3 | 7 - 0 | 17 - 0 | 0 - 4 | ||
Evergreen MO12-2 | 3 - 1 | 5 - 0 | 11 - 0 | 2 - 0 | ||
Pijnacker MO12-5 | 2 - 5 | 1 - 6 | 0 - 0 | 0 - 6 |
HDM M | Klein | Berke | Roomb | Alphe | Fores | |
HDM MO12-11 | 2 - 3 | 4 - 2 | ||||
Klein Zwitserland MO12-11 | 3 - 1 | 0 - 3 | 2 - 2 | |||
Berkel-Rodenrijs MO12-9 | 2 - 4 | 5 - 3 | ||||
Roomburg MO12-5 | 8 - 5 | 2 - 3 | 3 - 4 | |||
Alphen MO12-5 | 3 - 2 | 1 - 3 | 5 - 2 | |||
Forescate MO12-5 | 2 - 1 | 2 - 1 |
HDM M | HCRB | Rotte | Carto | Alphe | Waddi | |
HDM MO12-11 | 3 - 1 | 6 - 1 | ||||
HCRB MO12-2 | 4 - 4 | 4 - 3 | 0 - 12 | |||
Rotterdam MO12-13 | 3 - 4 | 7 - 0 | 1 - 11 | |||
Cartouche MO12-8 | 2 - 3 | 4 - 7 | ||||
Alphen MO12-5 | 6 - 1 | 2 - 2 | 0 - 13 | |||
Waddinxveen MO12-1 | 14 - 1 | 20 - 0 |