Zaterdag 20 april
JO12-1
Roomburg JO12-1
Thuis
20-04-2024
08:30
Veld: RABO
Nr. 1303302
Scheidsrechters: Steven van Dijk, Jochem van der Blom, SC (krt.nr. K34IG2G ) + ( krt.nr. K32KN3M )
Leiden JO12-2
JO12-3
Uit
20-04-2024
08:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1303406
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
JO12-4
Berkel-Rodenrijs JO12-5
Thuis
20-04-2024
14:50
Veld: KGZA5
Nr. 1303465
Scheidsrechters: JO16-1 (Teun Gorgels), (krt.nr. K33PY6I ) + 1 Ouder van JO12-4
Klein Zwitserland JO12-6
JO12-5
Uit
20-04-2024
08:45
Veld 6 (Waterveld)
Nr. 1303737
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
HGC JO12-3
JO12-6
Uit
20-04-2024
12:00
Wittebrugveld (Zandveld)
Nr. 1303707
Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar
Push JO14-1
JO14-1
Uit
20-04-2024
12:25
Veld 2: Van Loon Breda (Waterveld)
Nr. 1280694
Locatie: Push, Breda
JO14-2
Zwart-Wit JO14-1
Thuis
20-04-2024
14:05
Veld: KGW2
Nr. 1280843
Scheidsrechters: Reinoud Roukema, SC ( krt.K33YS7T ) + Mark den Oudsten ( krt.nr. XXXXXXX )
JO14-3
Forescate JO14-2
Thuis
20-04-2024
17:45
Veld: KGW2
Nr. 1304106
Scheidsrechters: JO18-2 (Xavier van der Wielen), ( krt.nr. K32ZH2T ) + 1 Ouder van JO14-3
HDS JO14-2
JO14-4
Uit
20-04-2024
12:30
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1303957
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
JO14-5
Kieviten JO14-2
Thuis
20-04-2024
14:40
Veld: KGZA6
Nr. 1303869
Scheidsrechters: Friso Roth, Mustapha Cassiem, (krt.nr. K33TK1F ) + ( krt.nr. K63JC7E )
Berkel-Rodenrijs JO14-5
JO14-6
Uit
20-04-2024
10:35
Veld 4 (Semiveld)
Nr. 1303846
Locatie: Sportpark 'Het Hoge Land', Berkel en Rodenrijs
JO16-1
Pinoké JO16-1
Thuis
20-04-2024
12:10
Veld: RABO
Nr. 1279643
BS Dimitri de Kort en Hannah Douma
Zoetermeer JO16-1
JO16-2
Uit
20-04-2024
12:10
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1280574
Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
JO16-3
Alphen JO16-2
Thuis
20-04-2024
11:20
Veld: KGZA6
Nr. 1304257
Scheidsrechters: MO18-3 (Dorith Vos), (krt.nr. K34GN4Q ) + 1 Ouder van JO16-3
JO16-4
Klein Zwitserland JO16-3
Thuis
20-04-2024
17:45
Veld: KGW4
Nr. 1304376
Scheidsrechters: JO18-2 (Jip Van Wilgen), ( krt.nr. K33YY0O ) + 1 Ouder van MO16-4
Berkel-Rodenrijs JO16-3
JO16-5
Uit
20-04-2024
14:00
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1304505
Locatie: Sportpark 'Het Hoge Land', Berkel en Rodenrijs
JO16-6
Cartouche JO16-4
Thuis
20-04-2024
10:20
Veld: RABO
Nr. 1304315
Scheidsrechters: JO18-3, ( krt.nr. K33VL0Y ) + 1 Ouder van JO16-6
Laren JO18-1
JO18-1
Uit
20-04-2024
14:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1190628
Locatie: Sportpark Eemnesserweg, Laren nh
JO18-2
St Albans (zuid afrika)
Thuis
20-04-2024
15:30
Veld: LST-VELD
Nr.
Scheidsrechters: David Josephus Jitta, SC ( krt.nr. K45UC1A ) + 1 Ouder van JO18-2
Ring Pass Delft JO18-2
JO18-3
Uit
20-04-2024
Nr. 1202404
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
JO18-3
Leiden JO18-3
Thuis
20-04-2024
12:30
Veld: KGW3
Nr. 1202419
2 x Ouders van JO18-3
JO18-5
Kings College U18 - St Albans U18
Thuis
20-04-2024
15:50
Veld: KGW4
Nr.
Scheidsrechters: Pieter Yntema, Felix Alkema, (Nieuw Zeeland - Zuid Afrika)
MO18-1
Gooische MO18-1
Thuis
20-04-2024
14:00
Veld: RABO
Nr. 1190291
BS Otto de Witt Wijnen en Jeroen Helders
Cartouche MO18-2
MO18-2
Uit
20-04-2024
14:30
Kunstgrasveld 4 (Waterveld)
Nr. 1203310
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
MO18-3
Schiedam MO18-3
Thuis
20-04-2024
14:00
Veld: KGW4
Nr. 1203414
2 x Ouders van MO18-3
Roomburg MO18-2
MO18-4
Uit
20-04-2024
10:30
3 Molenveld (Waterveld)
Nr. 1203473
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
H1
Rotterdam H1
Thuis
20-04-2024
18:30
Veld: RABO
Nr. 1154056
BS Pieter Hembrecht en Mark Becholz
Craeyenhout MO12-1
MO12-1
Uit
20-04-2024
10:20
WK veld (Waterveld)
Nr. 1307682
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 's-gravenhage
MO12-2
HGC MO12-1
Thuis
20-04-2024
10:15
Veld: LST-VELD
Nr. 1307532
Scheidsrechters: Ramon Luijten, Richard Stemerdink, ( krt.nr. K42TP1F ) + ( krt.nr. K32MW7F )
MO12-3
Leiden MO12-2
Thuis
20-04-2024
15:55
Veld: KGW2
Nr. 1307456
Scheidsrechters: JO16-4 (Thies Beijnvoort), (krt.nr. K33TS8K ) + 1 Ouder van MO12-3
MO12-4
Craeyenhout MO12-2
Thuis
20-04-2024
08:30
Veld: KGW4
Nr. 1307395
Scheidsrechters: JO16-6 (Gijs van Hoogstraten), (krt.nr. K32VV8W ) + 1 Ouder van MO12-4
MO12-5
Ypenburg MO12-1
Thuis
20-04-2024
12:10
Veld: KGW4
Nr. 1307427
Scheidsrechters: MO16-8, (krt.nr. XXXXXXX ) + 1 Ouder van MO12-5
Berkel-Rodenrijs MO12-4
MO12-6
Uit
20-04-2024
14:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1307291
Locatie: Sportpark 'Het Hoge Land', Berkel en Rodenrijs
Ypenburg MO12-2
MO12-7
Uit
20-04-2024
10:15
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1307006
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
MO12-8
Zoetermeer MO12-3
Thuis
20-04-2024
15:50
Veld: RABO
Nr. 1307247
Scheidsrechters: Quinten Zweers, Mathijs Haesen, ( krt.nr. K33BZ0O ) + ( krt.nr. K32ID4A )
Leiden MO12-6
MO12-9
Uit
20-04-2024
08:30
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1306916
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Kieviten MO12-4
MO12-10
Uit
20-04-2024
09:00
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1306825
Locatie: Schulpweide, De, Wassenaar
Klein Zwitserland MO8-3
MO8-1
Uit
20-04-2024
08:30
Mini veld (1/4) (A) (Zandveld)
Nr. 1300456
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Rotterdam MO12-13
MO12-11
Uit
20-04-2024
09:15
veld 4 (Zandveld)
Nr. 1313076
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
MO12-12
Noordwijk MO12-5
Thuis
20-04-2024
13:15
Veld: KGZA5
Nr. 1313105
Scheidsrechters: Isabel Rompa, ( krt.nr. K47RA3H ) + 1 Ouder van MO12-12
Cartouche MO8-4
MO8-6
Uit
20-04-2024
12:05
LG-veld 7 (1/4) (A) (Zandveld)
Nr. 1301017
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Craeyenhout MO14-1
MO14-1
Uit
20-04-2024
14:00
WK veld (Waterveld)
Nr. 1281023
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 's-gravenhage
MO14-2
Westland MO14-1
Thuis
20-04-2024
10:20
Veld: KGW2
Nr. 1306557
Scheidsrechters: Sander Overgaag, Hein Hoogduin, SC (krt.nr. K35JT2G ) + ( krt.nr. K32QZ7T )
MO14-3
Craeyenhout MO14-2
Thuis
20-04-2024
08:30
Veld: KGW2
Nr. 1306525
Scheidsrechters: JO16-6 (Huub Rovers), (krt.nr. K62HM4S ) + 1 Ouder van MO14-3
MO14-4
Pollux MO14-1
Thuis
20-04-2024
12:15
Veld: KGW2
Nr. 1306587
Scheidsrechters: JO18-2 (Louis Clercx), (krt.nr. K32PP6X ) + 1 Ouder van MO14-4
Craeyenhout MO14-4
MO14-5
Uit
20-04-2024
08:30
WK veld (Waterveld)
Nr. 1306165
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 's-gravenhage
Westland MO14-3
MO14-6
Uit
20-04-2024
10:15
AddConsult Veld (2) (Semiveld)
Nr. 1306195
Locatie: Sportpark 'Hoge Bomen', Naaldwijk
Klein Zwitserland MO14-9
MO14-7
Uit
20-04-2024
12:25
Veld 6 (Waterveld)
Nr. 1312856
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
MO14-8
Roomburg MO14-2
Thuis
20-04-2024
10:05
Veld: KGZA5
Nr. 1306225
Scheidsrechters: MO16-7 (Julia Pronk), (krt.nr. K33BZ5Q ) + 1 Ouder van MO14-8
Barendrecht MO14-4
MO14-9
Uit
20-04-2024
13:45
Veld 4 (Waterveld)
Nr. 1306039
Locatie: Sportpark 'De Doorbraak', Barendrecht
Rijswijk MO14-4
MO14-10
Uit
20-04-2024
10:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1305706
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
MO14-11
Wateringse veld MO14-4
Thuis
20-04-2024
13:00
Veld: KGZA6
Nr. 1333693
Scheidsrechters: MO16-3 (Milou van Seventer), (krt.nr. K32VV5M ) + 1 Ouder van MO14-11
Schaerweijde MO16-1
MO16-1
Uit
20-04-2024
12:10
2. SCS/Greenfields (Waterveld)
Nr. 1279732
Locatie: Schaerweijde, Zeist
HDS MO16-1
MO16-2
Uit
20-04-2024
12:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1304566
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
MO16-3
Derby MO16-1
Thuis
20-04-2024
10:20
Veld: KGW4
Nr. 1280244
Scheidsrechters: Marten Bosch, Maarten Abelman, SC ( krt.nr. K33XQ7H ) + ( krt.nr. K36CI0I )
Rotterdam MO16-6
MO16-4
Uit
20-04-2024
16:20
veld 3 (Waterveld)
Nr. 1304886
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Krimpen MO16-1
MO16-6
Uit
20-04-2024
14:45
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1305066
Locatie: Sportpark Driekamp, Krimpen aan den Ijssel
MO16-7
Alphen MO16-3
Thuis
20-04-2024
11:40
Veld: KGZA5
Nr. 1304915
Scheidsrechters: MO18-3 (Feline van den Berg), (krt.nr. K34HS4O ) + 1 Ouder van MO16-7
MO16-8
Cartouche MO16-8
Thuis
20-04-2024
14:20
Veld: KGW3
Nr. 1305585
Scheidsrechters: JO18-3 (Lucas van Putten), ( krt.nr. K34XS1Q ) + 1 Ouder van MO16-8
MO16-9
HGC MO16-6
Thuis
20-04-2024
16:15
Veld: KGW3
Nr. 1305215
Scheidsrechters: Elisabeth Berghuis, (krt.nr. K34CP9Z ) + 1 Ouder van MO16-9
Noordwijk MO16-5
MO16-10
Uit
20-04-2024
08:30
veld 2 (Waterveld)
Nr. 1305556
*** Rijouders : 20 april vindt in de bollenstreek het Bloemencorso plaats. Noordwijk is daardoor lastiger te bereiken ****, Locatie: t/o zwembad BinnenZee, Noordwijk
MO10-1
Craeyenhout MO10-1
Thuis
20-04-2024
09:00
Veld: KGW3 - Half veld (C+D)
Nr.
Forescate MO10-China
MO10-2
Uit
20-04-2024
10:25
Veld 4 (AB) (Zandveld)
Nr. 1298657
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
Zondag 21 april
Tilburg D1
D1
Uit
21-04-2024
12:45
Veld: KGW
Nr. 1153927
Locatie: Sportpark Bredaseweg, Tilburg
D2
Pinoké D2-O
Thuis
21-04-2024
11:00
Veld: RABO
Nr. 1158141
SC
H2
Ring Pass Delft H2-O
Thuis
21-04-2024
11:15
Veld: KGW3
Nr. 1160378
Scheidsrechters: H30-1
Leiden D3
D3
Uit
21-04-2024
12:15
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1158674
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
H3
Leonidas H18
Thuis
21-04-2024
16:00
Veld: RABO
Nr. 1170405
Scheidsrechters: H30-2
Leiden D8
D4
Uit
21-04-2024
14:00
Veld 5 (Semiveld)
Nr. 1172312
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
D5
HDS D3
Thuis
21-04-2024
12:45
Veld: KGW4
Nr. 1172307
Scheidsrechters: D30-4
HCRB HO25-1
HO25-1
Uit
21-04-2024
14:00
Veld 1 - Reeuwijk (Waterveld)
Nr. 1296231
Locatie: Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal', Reeuwijk
HO25-2
Noordwijk HO25-1-O
Thuis
21-04-2024
10:30
Veld: KGW2
Nr. 1296229
Scheidsrechters: D5
H30-1
Leiden H30-1
Thuis
21-04-2024
12:45
Veld: KGW3
Nr. 1161434
Scheidsrechters: H2
H30-2
Pinoké H30-1
Thuis
21-04-2024
14:30
Veld: KGW2
Nr. 1161437
Scheidsrechters: H3
Gouda H30-1
H30-3
Uit
21-04-2024
10:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1189188
Locatie: Groenhovenpark (P - Groenheuvel), Gouda
Klein Zwitserland H30-5
H30-4
Uit
21-04-2024
13:00
Veld 4 (Waterveld)
Nr. 1171263
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
HUDITO H30-2
H30-5
Uit
21-04-2024
12:20
Villa Joep veld (Zandveld)
Nr. 1171442
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', Delft
DO25-1
Victoria DO25-6
Thuis
21-04-2024
12:45
Veld: KGW2
Nr. 1296942
Scheidsrechters: HO25-2
Leonidas H45-1
H45-1
Uit
21-04-2024
14:30
veld 2 (Waterveld)
Nr. 1297381
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
H45-2
Rijswijk H45-1
Thuis
21-04-2024
14:30
Veld: RABO
Nr. 1330839
D30-1
AthenA D30-1
Thuis
21-04-2024
12:45
Veld: RABO
Nr. 1159199
Scheidsrechters: D2
Forescate MO14-6
MO14-11
Uit
21-04-2024
16:15
2 Polytan Tokyo (Waterveld)
Nr. 1312768
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
Forescate D30-1
D30-2
Uit
21-04-2024
11:00
2 Polytan Tokyo (Waterveld)
Nr. 1159758
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
HUDITO D30-1
D30-3
Uit
21-04-2024
13:55
Villa Joep veld (Zandveld)
Nr. 1159759
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', Delft
D30-4
Alecto D30-1
Thuis
21-04-2024
14:30
Veld: KGW3
Nr. 1173610
Scheidsrechters: D30-1