Donderdag 4 april
Klein Zwitserland D5
D4
Uit
04-04-2024
19:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1172305
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Zaterdag 6 april
JO12-1
Leonidas JO12-1
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: RABO
Nr. 1303290
SC ( krt.nr. xxxxxxx ) + ( krt.nr. xxxxxxx )
JO12-2
Klein Zwitserland JO12-1
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: KGW2
Nr. 1303288
Scheidsrechters: JO16-2, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van JO12-2
Berkel-Rodenrijs JO12-2
JO12-3
Uit
06-04-2024
08:30
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1303401
Locatie: Sportpark 'Het Hoge Land', Berkel en Rodenrijs
JO12-4
Alecto JO12-1
Thuis
06-04-2024
10:05
Veld: KGZA5
Nr. 1303459
Scheidsrechters: MO16-8, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van JO12-4
JO12-5
Cartouche JO12-6
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: KGW4
Nr. 1303731
Scheidsrechters: MO16-5, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van JO12-5
JO12-6
Westland JO12-2
Thuis
06-04-2024
14:10
Veld: KGW2
Nr. 1303701
JO14-1
Victoria JO14-1
Thuis
06-04-2024
10:20
Veld: RABO
Nr. 1280688
SC ( krt.nr. KXXXXXXX ) + ( krt.nr. KXXXXXX )
Roomburg JO14-1
JO14-2
Uit
06-04-2024
10:15
1 Rabo-veld (Waterveld)
Nr. 1280836
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Klein Zwitserland JO14-3
JO14-3
Uit
06-04-2024
08:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1304099
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
JO14-4
Berkel-Rodenrijs JO14-3
Thuis
06-04-2024
17:50
Veld: RABO
Nr. 1303951
Scheidsrechters: JO16-5, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van JO14-4
JO14-5
Alphen JO14-2
Thuis
06-04-2024
16:25
Veld: KGW3
Nr. 1303865
Scheidsrechters: JO16-6, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van JO14-5
Rijswijk JO14-2
JO14-6
Uit
06-04-2024
16:00
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1303841
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
Push JO16-1
JO16-1
Uit
06-04-2024
12:10
Veld 1: Tulp de Nederlandse Keuken (Waterveld)
Nr. 1279636
Locatie: Push, Breda
JO16-2
Leiden JO16-2
Thuis
06-04-2024
10:30
Veld: KGW2
Nr. 1280568
SC ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van JO16-2
Cartouche JO16-3
JO16-3
Uit
06-04-2024
17:40
Rabobank (Waterveld)
Nr. 1304250
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Kieviten JO16-1
JO16-4
Uit
06-04-2024
10:20
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1304369
Locatie: Schulpweide, De, Wassenaar
JO16-5
Cartouche JO16-6
Thuis
06-04-2024
16:00
Veld: KGW2
Nr. 1304500
Scheidsrechters: JO18-2, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van JO16-5
JO16-6
Forescate JO16-2
Thuis
06-04-2024
14:50
Veld: KGZA5
Nr. 1304309
Scheidsrechters: MO18-7, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van JO16-6
Gooische JO18-1
JO18-1
Uit
06-04-2024
13:45
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1190618
Locatie: Gooische Hockey Club, Bussum
JO18-2
Alphen JO18-2
Thuis
06-04-2024
12:45
Veld: KGW3
Nr. 1202292
Ring Pass Delft JO18-2
JO18-3
Uit
06-04-2024
15:50
Ruitenburg veld (Waterveld)
Nr. 1202404
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
MO18-1
Rotterdam MO18-1
Thuis
06-04-2024
14:00
Veld: RABO
Nr. 1190283
Kieviten MO18-1
MO18-2
Uit
06-04-2024
15:50
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1203296
Locatie: Schulpweide, De, Wassenaar
Leiden MO18-3
MO18-3
Uit
06-04-2024
13:15
Veld 6 (Zandveld)
Nr. 1203406
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
MO18-4
Alecto MO18-1
Thuis
06-04-2024
10:20
Veld: KGW4
Nr. 1203464
Scheidsrechters: JO18-2, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van MO18-4
Ring Pass Delft MO18-5
MO18-5
Uit
06-04-2024
16:10
DSW veld (Semiveld)
Nr. 1204064
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
MO18-6
Nieuwkoop MO18-1
Thuis
06-04-2024
14:35
Veld: KGW3
Nr. 1203954
Scheidsrechters: JO18-2, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van MO18-6
MO18-7
Klein Zwitserland MO18-3
Thuis
06-04-2024
16:25
Veld: KGZA5
Nr. 1203841
Scheidsrechters: MO18-1, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van MO18-7
Wateringse veld MO18-3
MO18-8
Uit
06-04-2024
16:45
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 1204389
Locatie: Wateringse Veld, 's-Gravenhage
MO9-1-mix
HGC MO9-5
Thuis
06-04-2024
09:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld A
Nr. 1300361
HGC D1
D1
Uit
06-04-2024
16:30
Veld: KGW
Nr. 1153911
Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar
Leonidas MO12-1
MO12-1
Uit
06-04-2024
10:20
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1307642
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
MO12-2
Wateringse veld MO12-1
Thuis
06-04-2024
16:00
Veld: RABO
Nr. 1307541
Scheidsrechters: MO16-1, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van MO12-2
Alecto MO12-1
MO12-3
Uit
06-04-2024
09:00
Rabobank Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1307449
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
MO12-4
Barendrecht MO12-4
Thuis
06-04-2024
11:00
Veld: KGZA6
Nr. 1307389
Scheidsrechters: MO16-9, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van MO12-4
Rotterdam JO8-1
JO8-1
Uit
06-04-2024
11:20
AH De Wolf - veld 7 (D) (Zandveld)
Nr. 1302300
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Ring Pass Delft MO12-1
MO12-5
Uit
06-04-2024
10:10
Stanislas veld (Zandveld)
Nr. 1307420
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
Klein Zwitserland JO8-1
JO8-2
Uit
06-04-2024
08:30
Veld 3 (D) (Zandveld)
Nr. 1302271
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
MO12-6
Cartouche MO12-4
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: KGZA5
Nr. 1307299
Scheidsrechters: JO16-2, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van MO12-6
JO8-3
Roomburg JO8-2
Thuis
06-04-2024
09:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld B
Nr. 1302360
Craeyenhout MO12-4
MO12-7
Uit
06-04-2024
15:50
WK veld (Waterveld)
Nr. 1307001
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 's-gravenhage
JO8-4
Berkel-Rodenrijs JO8-3
Thuis
06-04-2024
09:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld C
Nr. 1302531
Leiden MO12-4
MO12-8
Uit
06-04-2024
10:10
Veld 3 (Semiveld)
Nr. 1307240
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Catwijck MO12-3
MO12-9
Uit
06-04-2024
10:20
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1306911
Locatie: Sportpark 'De Krom', Katwijk
MO12-10
Klein Zwitserland MO12-7
Thuis
06-04-2024
15:30
Veld: LST-VELD
Nr. 1306820
Scheidsrechters: MO16-7, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van MO12-10
MO8-1
Rijswijk MO8-2
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld D
Nr. 1300451
Evergreen MO12-2
MO12-11
Uit
06-04-2024
11:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1313071
Locatie: Sportpark Schweitzerdreef, Maassluis
MO8-2
Leonidas MO8-2
Thuis
06-04-2024
09:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld D
Nr. 1300482
MO12-12
Cartouche MO12-8
Thuis
06-04-2024
14:00
Veld: KGW4
Nr. 1313099
Craeyenhout MO8-1
MO8-3
Uit
06-04-2024
08:30
Veld 2 (C) (Zandveld)
Nr. 1300421
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 's-gravenhage
MO8-4
HGC MO8-3
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld A
Nr. 1300752
MO8-5
Ring Pass Delft MO8-1
Thuis
06-04-2024
09:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld A
Nr. 1300690
Cartouche JO9-1
JO9-1
Uit
06-04-2024
09:40
Miniveld 6 (1/4) (A) (Zandveld)
Nr. 1301830
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Klein Zwitserland MO8-8
MO8-6
Uit
06-04-2024
08:30
Veld 3 (B) (Zandveld)
Nr. 1301012
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Rotterdam JO9-1
JO9-2
Uit
06-04-2024
13:20
AH De Wolf - veld 7 (D) (Zandveld)
Nr. 1301861
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
MO8-7
HGC MO8-1
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld B
Nr. 1300572
HGC JO9-1
JO9-3
Uit
06-04-2024
08:20
Wittebrugveld (A) (Zandveld)
Nr. 1301930
Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar
Kieviten MO8-3
MO8-8
Uit
06-04-2024
08:30
Veld 3 (B) (Zandveld)
Nr. 1300570
Locatie: Schulpweide, De, Wassenaar
JO9-4
Noordwijk JO9-Groen
Thuis
06-04-2024
11:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld A
Nr. 1302160
MO8-9
Cartouche MO8-2
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld C
Nr. 1301040
JO9-5
Ypenburg JO9-1
Thuis
06-04-2024
10:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld B
Nr. 1302132
Cartouche MO8-3
MO8-10
Uit
06-04-2024
11:50
LG-veld 7 (1/4) (A) (Zandveld)
Nr. 1300722
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Pinoké MO14-1
MO14-1
Uit
06-04-2024
10:20
Veld 16 (Waterveld)
Nr. 1281018
Locatie: Amsterdamse Bos (Pinoké), Amstelveen
MO14-3
Zoetermeer MO14-2
Thuis
06-04-2024
15:50
Veld: KGW4
Nr. 1306519
Scheidsrechters: MO16-1, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van MO14-3
Ommoord MO14-1
MO14-4
Uit
06-04-2024
10:20
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1306580
Locatie: Sportpark Marcel Duchampplein, Rotterdam
MO14-5
HDS MO14-5
Thuis
06-04-2024
11:40
Veld: KGZA5
Nr. 1306160
Forescate JO10-Spanje
JO10-1
Uit
06-04-2024
10:30
Veld 4 (AB) (Zandveld)
Nr. 1301431
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
MO14-6
Ring Pass Delft MO14-5
Thuis
06-04-2024
12:10
Veld: KGW4
Nr. 1306190
JO10-2
Bleiswijk JO10-1
Thuis
06-04-2024
10:00
Veld: KGW3 - Half veld (C+D)
Nr. 1301552
Berkel-Rodenrijs MO14-8
MO14-7
Uit
06-04-2024
17:20
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 1312851
Locatie: Sportpark 'Het Hoge Land', Berkel en Rodenrijs
JO10-3
HUDITO JO10-1
Thuis
06-04-2024
10:00
Veld: KGW3 - Half veld (A+B)
Nr. 1301491
MO14-8
Klein Zwitserland MO14-6
Thuis
06-04-2024
14:30
Veld: KGZA6
Nr. 1306219
Scheidsrechters: MO16-1, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van MO14-8
Pijnacker JO10-2
JO10-4
Uit
06-04-2024
12:00
De Guyter veld 3 (AB) (Zandveld)
Nr. 1301580
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
MO14-9
Pollux MO14-2
Thuis
06-04-2024
13:15
Veld: KGZA5
Nr. 1306036
Klein Zwitserland MO14-8
MO14-10
Uit
06-04-2024
15:15
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 1305701
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
MO14-11
Klein Zwitserland MO14-11
Thuis
06-04-2024
17:50
Veld: KGW2
Nr. 1312765
Scheidsrechters: MO16-5, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van MO14-11
Cartouche MO9-2
MO9-1
Uit
06-04-2024
09:40
LG-veld 7 (1/4) (A) (Zandveld)
Nr. 1299490
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
MO9-2
Klein Zwitserland MO9-1
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld A
Nr. 1299460
HGC MO9-2
MO9-3
Uit
06-04-2024
08:20
Wittebrugveld (C) (Zandveld)
Nr. 1299582
Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar
MO9-4
Ring Pass Delft MO9-1
Thuis
06-04-2024
10:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld A
Nr. 1299552
Roomburg MO9-2
MO9-5
Uit
06-04-2024
09:30
2 Heineken 0.0-veld (C) (Waterveld)
Nr. 1299942
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Kieviten MO9-3
MO9-6
Uit
06-04-2024
08:30
Veld 2 (B) (Semiveld)
Nr. 1299821
Locatie: Schulpweide, De, Wassenaar
Rijswijk MO9-3
MO9-7
Uit
06-04-2024
10:00
Veld 3 (C) (Waterveld)
Nr. 1300122
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
MO9-8
Klein Zwitserland MO9-5
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld B
Nr. 1299852
MO9-9
Rijswijk MO9-4
Thuis
06-04-2024
09:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld B
Nr. 1300091
Pijnacker MO9-3
MO9-10
Uit
06-04-2024
12:00
De Guyter veld 3 (D) (Zandveld)
Nr. 1300152
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
MO16-1
Oranje-Rood MO16-1
Thuis
06-04-2024
12:10
Veld: RABO
Nr. 1279727
Klein Zwitserland MO16-2
MO16-2
Uit
06-04-2024
15:50
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1304561
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Alphen MO16-1
MO16-3
Uit
06-04-2024
11:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1280237
Locatie: Sportpark Zegersloot, Alphen aan den Rijn
Zoetermeer MO16-4
MO16-4
Uit
06-04-2024
14:00
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1304881
Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
MO16-5
Voorhout MO16-2
Thuis
06-04-2024
16:10
Veld: KGZA6
Nr. 1304819
Scheidsrechters: MO18-1, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van MO16-5
Klein Zwitserland MO16-5
MO16-6
Uit
06-04-2024
10:15
LST-veld (Waterveld)
Nr. 1305061
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
MO16-7
Westland MO16-3
Thuis
06-04-2024
17:15
Veld: LST-VELD
Nr. 1304909
Scheidsrechters: MO18-1, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van MO16-7
MO16-8
Rotterdam MO16-13
Thuis
06-04-2024
12:20
Veld: KGW2
Nr. 1305579
MO16-9
Voorhout MO16-3
Thuis
06-04-2024
12:40
Veld: KGZA6
Nr. 1305209
Roomburg MO16-6
MO16-10
Uit
06-04-2024
12:30
2 Heineken 0.0-veld (Waterveld)
Nr. 1305551
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
MO10-1
Klein Zwitserland MO10-1
Thuis
06-04-2024
08:45
Veld: KGW3 - Half veld (A+B)
Nr. 1298590
Catwijck MO10-1
MO10-2
Uit
06-04-2024
09:00
8-tal veld (1/2) (Zandveld)
Nr. 1298652
Locatie: Sportpark 'De Krom', Katwijk
Klein Zwitserland MO10-3
MO10-3
Uit
06-04-2024
08:30
Veld 5 (CD) (Waterveld)
Nr. 1298710
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Cartouche MO10-1
MO10-4
Uit
06-04-2024
08:45
Kunstgrasveld 5 (AB) (Zandveld)
Nr. 1298740
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
MO10-5
Pollux MO10-1
Thuis
06-04-2024
11:15
Veld: KGW3 - Half veld (A+B)
Nr. 1299182
MO10-6
Forescate MO10-Engeland
Thuis
06-04-2024
08:45
Veld: KGW3 - Half veld (C+D)
Nr. 1298970
Catwijck MO10-3
MO10-7
Uit
06-04-2024
10:45
8-tal veld (1/2) (Zandveld)
Nr. 1299000
Locatie: Sportpark 'De Krom', Katwijk
MO10-8
Voorhout MO10-2
Thuis
06-04-2024
11:15
Veld: KGW3 - Half veld (C+D)
Nr. 1299212
Zondag 7 april
H1
Kampong H1
Thuis
07-04-2024
14:45
Veld: RABO
Nr. 1154044
SCHC D2-O
D2
Uit
07-04-2024
11:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1158129
Locatie: Sportpark Kees Boekelaan, Bilthoven
H2
Amsterdam H5
Thuis
07-04-2024
11:00
Veld: RABO
Nr. 1160365
Scheidsrechters: H30-1
D3
HUDITO D2-O
Thuis
07-04-2024
16:30
Veld: RABO
Nr. 1158661
Scheidsrechters: D45-1
H3
Groen-Geel H7
Thuis
07-04-2024
11:00
Veld: KGW2
Nr. 1170394
Scheidsrechters: H30-2
D4
Groen-Geel D7
Thuis
07-04-2024
12:45
Veld: KGW4
Nr. 1172299
Scheidsrechters: D30-4
Cartouche D3
D5
Uit
07-04-2024
10:45
Kunstgrasveld 5 (Zandveld)
Nr. 1172295
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Leiden HO25-5
HO25-1
Uit
07-04-2024
14:45
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1296222
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Voorhout HO25-1-O
HO25-2
Uit
07-04-2024
16:00
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1296223
Locatie: Sportpark Elsgeest, Voorhout
H30-1
Cartouche H30-1
Thuis
07-04-2024
12:45
Veld: RABO
Nr. 1161421
Scheidsrechters: H2
H30-2
Ring Pass Delft H30-1
Thuis
07-04-2024
14:45
Veld: KGW2
Nr. 1161424
Scheidsrechters: H3
Klein Zwitserland H30-3
H30-3
Uit
07-04-2024
12:00
Veld 5 (Waterveld)
Nr. 1189176
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Alecto H30-1
H30-4
Uit
07-04-2024
14:30
Chalant ICT Veld 3 (Semiveld)
Nr. 1171254
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
Schoonhoven H30-1
H30-5
Uit
07-04-2024
13:00
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1171429
Locatie: Schoonhoven-Oost, Schoonhoven
Alecto DO25-3
DO25-1
Uit
07-04-2024
11:00
Droomfabriek Veld 4 (Zandveld)
Nr. 1296932
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
Ypenburg MO14-2
MO14-2
Uit
07-04-2024
09:15
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1306550
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
Schiedam H45-1
H45-1
Uit
07-04-2024
11:15
DUPI Group Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1297376
Locatie: Sportpark HC Schiedam, Schiedam
Woerden H45-1
H45-2
Uit
07-04-2024
12:45
Veld 4 (Semiveld)
Nr. 1330837
Locatie: Sportpark 'Cromwijck II', Woerden
D30-1
Kampong D30-1
Thuis
07-04-2024
11:00
Veld: KGW4
Nr. 1159186
Rotterdam D30-3
D30-2
Uit
07-04-2024
10:00
veld 2 (Waterveld)
Nr. 1159749
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
D30-4
Nieuwkoop D30-1
Thuis
07-04-2024
14:45
Veld: KGW4
Nr. 1173598
Scheidsrechters: D4
Leiden D30-3
D30-5
Uit
07-04-2024
14:00
Veld 3 (Semiveld)
Nr. 1173843
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
D45-1
IJburg D45-1
Thuis
07-04-2024
14:45
Veld: KGW3
Nr. 1159940
Scheidsrechters: D3