Woensdag 5 juni
Leiden JO12-1
JO12-2
Uit
05-06-2024
17:30
Veld 4 (Semiveld)
Nr. 1303324
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Zaterdag 8 juni
HDM JO12-2
JO12-1
Uit
08-06-2024
Nr. 1303317
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
JO12-2
HDM JO12-1
Thuis
08-06-2024
Nr. 1303317
JO12-3
Berkel-Rodenrijs JO12-2
Thuis
08-06-2024
Nr. 1303416
Alecto JO12-1
JO12-4
Uit
08-06-2024
Nr. 1303474
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
Cartouche JO12-6
JO12-5
Uit
08-06-2024
Nr. 1303746
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Westland JO12-2
JO12-6
Uit
08-06-2024
Nr. 1303716
Locatie: Sportpark 'Hoge Bomen', Naaldwijk
Victoria JO14-1
JO14-1
Uit
08-06-2024
Nr. 1280703
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), Rotterdam
JO14-2
Roomburg JO14-1
Thuis
08-06-2024
Nr. 1280851
JO14-3
Klein Zwitserland JO14-3
Thuis
08-06-2024
Nr. 1304114
Berkel-Rodenrijs JO14-3
JO14-4
Uit
08-06-2024
Nr. 1303966
Locatie: Sportpark 'Het Hoge Land', Berkel en Rodenrijs
Alphen JO14-2
JO14-5
Uit
08-06-2024
Nr. 1303875
Locatie: Sportpark Zegersloot, Alphen aan den Rijn
JO14-6
Rijswijk JO14-2
Thuis
08-06-2024
Nr. 1303856
JO16-3
Cartouche JO16-3
Thuis
08-06-2024
Nr. 1304265
JO16-4
Kieviten JO16-1
Thuis
08-06-2024
Nr. 1304384
Cartouche JO16-6
JO16-5
Uit
08-06-2024
Nr. 1304515
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Forescate JO16-2
JO16-6
Uit
08-06-2024
Nr. 1304324
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
HGC MO9-5
MO9-1-mix
Uit
08-06-2024
Nr. 1300376
Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar
MO12-1
Rotterdam MO12-1
Thuis
08-06-2024
Nr. 1307676
Wateringse veld MO12-1
MO12-2
Uit
08-06-2024
12:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1307556
Locatie: Wateringse Veld, 's-Gravenhage
MO12-3
Alecto MO12-1
Thuis
08-06-2024
Nr. 1307464
Barendrecht MO12-4
MO12-4
Uit
08-06-2024
Nr. 1307404
Locatie: Sportpark 'De Doorbraak', Barendrecht
JO8-1
Rotterdam JO8-1
Thuis
08-06-2024
09:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld B
Nr. 1302315
MO12-5
Ring Pass Delft MO12-1
Thuis
08-06-2024
Nr. 1307435
JO8-2
Klein Zwitserland JO8-1
Thuis
08-06-2024
08:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld A
Nr. 1302286
Cartouche MO12-4
MO12-6
Uit
08-06-2024
Nr. 1307314
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Roomburg JO8-2
JO8-3
Uit
08-06-2024
Nr. 1302375
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
MO12-7
Craeyenhout MO12-4
Thuis
08-06-2024
Nr. 1307016
Berkel-Rodenrijs JO8-3
JO8-4
Uit
08-06-2024
09:30
veld 5 (D) (Zandveld)
Nr. 1302546
Locatie: Sportpark 'Het Hoge Land', Berkel en Rodenrijs
MO12-8
Leiden MO12-4
Thuis
08-06-2024
Nr. 1307255
MO12-9
Catwijck MO12-3
Thuis
08-06-2024
Nr. 1306926
Klein Zwitserland MO12-7
MO12-10
Uit
08-06-2024
Nr. 1306835
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Rijswijk MO8-2
MO8-1
Uit
08-06-2024
10:00
Veld 3 (B) (Waterveld)
Nr. 1300466
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
MO12-11
Evergreen MO12-2
Thuis
08-06-2024
Nr. 1313086
Leonidas MO8-2
MO8-2
Uit
08-06-2024
Nr. 1300497
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Cartouche MO12-8
MO12-12
Uit
08-06-2024
Nr. 1313114
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
MO8-3
Craeyenhout MO8-1
Thuis
08-06-2024
09:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld A
Nr. 1300436
HGC MO8-3
MO8-4
Uit
08-06-2024
Nr. 1300767
Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar
Ring Pass Delft MO8-1
MO8-5
Uit
08-06-2024
08:30
Ruitenburg veld (A) (Waterveld)
Nr. 1300705
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
JO9-1
Cartouche JO9-1
Thuis
08-06-2024
09:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld A
Nr. 1301845
MO8-6
Klein Zwitserland MO8-8
Thuis
08-06-2024
08:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld B
Nr. 1301027
JO9-2
Rotterdam JO9-1
Thuis
08-06-2024
11:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld B
Nr. 1301876
HGC MO8-1
MO8-7
Uit
08-06-2024
Nr. 1300587
Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar
JO9-3
HGC JO9-1
Thuis
08-06-2024
08:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld B
Nr. 1301945
MO8-8
Kieviten MO8-3
Thuis
08-06-2024
08:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld D
Nr. 1300585
Noordwijk JO9-Groen
JO9-4
Uit
08-06-2024
Nr. 1302175
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, Noordwijk
Cartouche MO8-2
MO8-9
Uit
08-06-2024
Nr. 1301055
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Ypenburg JO9-1
JO9-5
Uit
08-06-2024
09:35
Veld 2 (C) (Zandveld)
Nr. 1302147
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
MO8-10
Cartouche MO8-3
Thuis
08-06-2024
08:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld C
Nr. 1300737
MO14-1
Pinoké MO14-1
Thuis
08-06-2024
Nr. 1281033
MO14-2
Ypenburg MO14-2
Thuis
08-06-2024
Nr. 1306565
Zoetermeer MO14-2
MO14-3
Uit
08-06-2024
Nr. 1306534
Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
MO14-4
Ommoord MO14-1
Thuis
08-06-2024
Nr. 1306595
HDS MO14-5
MO14-5
Uit
08-06-2024
Nr. 1306175
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
JO10-1
Forescate JO10-Spanje
Thuis
08-06-2024
10:00
Veld: KGW3 - Half veld (A+B)
Nr. 1301446
Ring Pass Delft MO14-5
MO14-6
Uit
08-06-2024
14:40
Rabo veld (Zandveld)
Nr. 1306205
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
Bleiswijk JO10-1
JO10-2
Uit
08-06-2024
10:15
Veld 2 (AB) (Semiveld)
Nr. 1301567
Locatie: Sportpark Merenveld, Bleiswijk
MO14-7
Berkel-Rodenrijs MO14-8
Thuis
08-06-2024
Nr. 1312866
HUDITO JO10-1
JO10-3
Uit
08-06-2024
Nr. 1301506
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', Delft
Klein Zwitserland MO14-6
MO14-8
Uit
08-06-2024
Nr. 1306234
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
JO10-4
Pijnacker JO10-2
Thuis
08-06-2024
10:00
Veld: KGW3 - Half veld (C+D)
Nr. 1301595
Pollux MO14-2
MO14-9
Uit
08-06-2024
11:45
Veld 3 (Semiveld)
Nr. 1306046
Locatie: Sportpark Kooikersweg, Vlaardingen
MO14-10
Klein Zwitserland MO14-8
Thuis
08-06-2024
Nr. 1305716
Wateringse veld MO14-4
MO14-11
Uit
08-06-2024
Nr. 1312776
Locatie: Wateringse Veld, 's-Gravenhage
MO9-1
Cartouche MO9-2
Thuis
08-06-2024
09:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld B
Nr. 1299505
Klein Zwitserland MO9-1
MO9-2
Uit
08-06-2024
Nr. 1299475
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
MO9-3
HGC MO9-2
Thuis
08-06-2024
08:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld A
Nr. 1299597
Ring Pass Delft MO9-1
MO9-4
Uit
08-06-2024
08:30
DSW veld (C) (Semiveld)
Nr. 1299567
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
MO9-5
Roomburg MO9-2
Thuis
08-06-2024
11:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld A
Nr. 1299957
MO9-6
Kieviten MO9-3
Thuis
08-06-2024
10:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld B
Nr. 1299836
MO9-7
Rijswijk MO9-3
Thuis
08-06-2024
10:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld A
Nr. 1300137
Klein Zwitserland MO9-5
MO9-8
Uit
08-06-2024
Nr. 1299867
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Rijswijk MO9-4
MO9-9
Uit
08-06-2024
09:00
Veld 3 (D) (Waterveld)
Nr. 1300106
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
MO9-10
Pijnacker MO9-3
Thuis
08-06-2024
12:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld A
Nr. 1300167
MO16-2
Klein Zwitserland MO16-2
Thuis
08-06-2024
Nr. 1304576
MO16-4
Zoetermeer MO16-4
Thuis
08-06-2024
Nr. 1304896
Voorhout MO16-2
MO16-5
Uit
08-06-2024
Nr. 1304834
Locatie: Sportpark Elsgeest, Voorhout
MO16-6
Klein Zwitserland MO16-5
Thuis
08-06-2024
Nr. 1305076
Westland MO16-3
MO16-7
Uit
08-06-2024
Nr. 1304924
Locatie: Sportpark 'Hoge Bomen', Naaldwijk
Rotterdam MO16-13
MO16-8
Uit
08-06-2024
Nr. 1305594
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Voorhout MO16-3
MO16-9
Uit
08-06-2024
Nr. 1305224
Locatie: Sportpark Elsgeest, Voorhout
MO16-10
Roomburg MO16-6
Thuis
08-06-2024
Nr. 1305566
Klein Zwitserland MO10-1
MO10-1
Uit
08-06-2024
Nr. 1298605
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
MO10-2
Catwijck MO10-1
Thuis
08-06-2024
11:15
Veld: KGW3 - Half veld (A+B)
Nr. 1298667
MO10-3
Klein Zwitserland MO10-3
Thuis
08-06-2024
08:45
Veld: KGW3 - Half veld (A+B)
Nr. 1298725
MO10-4
Cartouche MO10-1
Thuis
08-06-2024
08:45
Veld: KGW3 - Half veld (C+D)
Nr. 1298755
Pollux MO10-1
MO10-5
Uit
08-06-2024
08:40
Veld 3 (CD) (Semiveld)
Nr. 1299197
Locatie: Sportpark Kooikersweg, Vlaardingen
Forescate MO10-Engeland
MO10-6
Uit
08-06-2024
Nr. 1298985
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
MO10-7
Catwijck MO10-3
Thuis
08-06-2024
11:15
Veld: KGW3 - Half veld (C+D)
Nr. 1299015
Voorhout MO10-2
MO10-8
Uit
08-06-2024
Nr. 1299227
Locatie: Sportpark Elsgeest, Voorhout
Zondag 9 juni
Hurley D2-O
D2
Uit
09-06-2024
Nr. 1158163
Locatie: Amsterdamse Bos (Hurley), Amstelveen
Leonidas H3
H2
Uit
09-06-2024
Nr. 1160398
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
D3
Amsterdam D3
Thuis
09-06-2024
Nr. 1158689
H3
Evergreen H1
Thuis
09-06-2024
Nr. 1170427
Cartouche D3
D4
Uit
09-06-2024
Nr. 1172334
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
D5
Klein Zwitserland D5
Thuis
09-06-2024
Nr. 1172333
HO25-1
Noordwijk HO25-1-O
Thuis
09-06-2024
Nr. 1296252
Leonidas HO25-3
HO25-2
Uit
09-06-2024
Nr. 1296250
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Pinoké H30-1
H30-1
Uit
09-06-2024
Nr. 1161454
Locatie: Amsterdamse Bos (Pinoké), Amstelveen
H30-2
Kieviten H30-1
Thuis
09-06-2024
Nr. 1161452
Bleiswijk H30-1
H30-5
Uit
09-06-2024
12:45
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1171457
Locatie: Sportpark 'De Sniep', Waddinxveen
DO25-1
Forescate DO25-4
Thuis
09-06-2024
Nr. 1296965
H45-1
Schiedam H45-1
Thuis
09-06-2024
Nr. 1297391
H45-2
Woerden H45-1
Thuis
09-06-2024
Nr. 1330842
Cartouche D30-1
D30-1
Uit
09-06-2024
Nr. 1159217
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
D30-2
HGC D30-1
Thuis
09-06-2024
Nr. 1159771
D30-3
Zoetermeer D30-1
Thuis
09-06-2024
Nr. 1159774
Kieviten D30-1
D30-4
Uit
09-06-2024
Nr. 1173634
Locatie: Schulpweide, De, Wassenaar
D30-5
Berkel-Rodenrijs D30-2
Thuis
09-06-2024
Nr. 1173872
SCHC D45-1
D45-1
Uit
09-06-2024
Nr. 1159960
Locatie: Sportpark Kees Boekelaan, Bilthoven