Zaterdag 13 april
Berkel-Rodenrijs JO12-1
JO12-1
Uit
13-04-2024
08:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1303294
Locatie: Sportpark 'Het Hoge Land', Berkel en Rodenrijs
Forescate JO12-1
JO12-2
Uit
13-04-2024
08:30
1 Polytan Rio (Waterveld)
Nr. 1303296
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
JO12-3
Kieviten JO12-1
Thuis
13-04-2024
Nr. 1303402
Rijswijk JO12-2
JO12-4
Uit
13-04-2024
14:30
Veld 4 (Waterveld)
Nr. 1303464
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
JO12-5
Catwijck JO12-1
Thuis
13-04-2024
10:05
Veld: KGZA5
Nr. 1303734
Scheidsrechters: MO16-10 (Loes Chorus), ( krt.nr. K60JA9S ) + 1 Ouder van JO12-5
JO12-6
HUDITO JO12-2
Thuis
13-04-2024
13:15
Veld: KGZA5
Nr. 1303704
Scheidsrechters: MO16-10 (Isa Keemink), ( krt.nr. K59AZ8P ) + 1 Ouder van JO12-6
JO14-1
Bloemendaal JO14-1
Thuis
13-04-2024
Nr. 1280691
Zoetermeer JO14-1
JO14-2
Uit
13-04-2024
Nr. 1280840
Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
Rijswijk JO14-1
JO14-3
Uit
13-04-2024
12:00
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1304103
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
JO14-4
Noordwijk JO14-2
Thuis
13-04-2024
Nr. 1303954
Ypenburg JO14-3
JO14-5
Uit
13-04-2024
15:00
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1303868
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
JO14-6
Delfshaven JO14-1
Thuis
13-04-2024
15:50
Veld: KGW4
Nr. 1303842
Scheidsrechters: MO16-6 (Rhiannon Leah Coyne), ( krt.nr. K32VA6N ) + 1 Ouder van JO14-6
Xenios JO16-1
JO16-1
Uit
13-04-2024
12:00
XENIOS - hoofdveld1 (Waterveld)
Nr. 1279640
Locatie: Sportpark Sloten-Oost, Amsterdam
JO16-2
Rood-Wit JO16-2
Thuis
13-04-2024
Nr. 1280571
HGC JO16-2
JO16-3
Uit
13-04-2024
Nr. 1304252
Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar
Alphen JO16-3
JO16-4
Uit
13-04-2024
Nr. 1304373
Locatie: Sportpark Zegersloot, Alphen aan den Rijn
JO16-5
Schiedam JO16-2
Thuis
13-04-2024
Nr. 1304503
Klein Zwitserland JO16-4
JO16-6
Uit
13-04-2024
14:55
Veld 4 (Waterveld)
Nr. 1304314
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
JO18-1
Rotterdam JO18-1
Thuis
13-04-2024
Nr. 1190623
Cartouche JO18-3
JO18-2
Uit
13-04-2024
17:40
Rabobank (Waterveld)
Nr. 1202295
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
JO18-3
HDS JO18-2
Thuis
13-04-2024
Nr. 1202408
Laren MO18-1
MO18-1
Uit
13-04-2024
14:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1190285
Locatie: Sportpark Eemnesserweg, Laren nh
MO18-2
Forescate MO18-1
Thuis
13-04-2024
Nr. 1203298
MO18-3
Craeyenhout MO18-2
Thuis
13-04-2024
Nr. 1203412
Alphen MO18-2
MO18-4
Uit
13-04-2024
Nr. 1203469
Locatie: Sportpark Zegersloot, Alphen aan den Rijn
MO18-5
Alphen MO18-4
Thuis
13-04-2024
Nr. 1204070
Gouda MO18-2
MO18-6
Uit
13-04-2024
14:45
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1203959
Locatie: Groenhovenpark (P - Groenheuvel), Gouda
Craeyenhout MO18-4
MO18-7
Uit
13-04-2024
12:30
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1203844
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 's-gravenhage
MO18-8
Catwijck MO18-3
Thuis
13-04-2024
Nr. 1204393
MO9-1-mix
Roomburg MO9-4
Thuis
13-04-2024
11:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld A
Nr. 1300364
D1
Amsterdam D1
Thuis
13-04-2024
18:30
Veld: KGW1
Nr. 1153918
MO12-1
HDS MO12-1
Thuis
13-04-2024
Nr. 1307649
MO12-2
Cartouche MO12-3
Thuis
13-04-2024
Nr. 1307544
HGC MO12-2
MO12-3
Uit
13-04-2024
Nr. 1307453
Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar
HDS MO12-2
MO12-4
Uit
13-04-2024
09:15
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1307394
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
Ommoord JO8-1
JO8-1
Uit
13-04-2024
09:35
Veld 3 (A) (Zandveld)
Nr. 1302304
Locatie: Sportpark Marcel Duchampplein, Rotterdam
Rotterdam MO12-3
MO12-5
Uit
13-04-2024
Nr. 1307422
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Rijswijk JO8-1
JO8-2
Uit
13-04-2024
09:00
Veld 3 (A) (Waterveld)
Nr. 1302273
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
Klein Zwitserland MO12-5
MO12-6
Uit
13-04-2024
08:45
Veld 6 (Waterveld)
Nr. 1307304
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Klein Zwitserland JO8-3
JO8-3
Uit
13-04-2024
08:30
Veld 3 (B) (Zandveld)
Nr. 1302365
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
MO12-7
HDS MO12-3
Thuis
13-04-2024
Nr. 1307002
JO8-4
Pijnacker JO8-1
Thuis
13-04-2024
09:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld C
Nr. 1302534
Kieviten MO12-2
MO12-8
Uit
13-04-2024
08:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1307242
Locatie: Schulpweide, De, Wassenaar
MO12-9
Alecto MO12-3
Thuis
13-04-2024
Nr. 1306912
MO12-10
Cartouche MO12-7
Thuis
13-04-2024
Nr. 1306823
MO8-1
Ring Pass Delft MO8-6
Thuis
13-04-2024
09:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld A
Nr. 1300454
MO12-11
Schiedam MO12-5
Thuis
13-04-2024
Nr. 1313072
MO8-2
Zoetermeer MO8-GEEL
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld B
Nr. 1300485
Waddinxveen MO12-2
MO12-12
Uit
13-04-2024
12:45
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1313104
Locatie: Sportpark 'De Sniep', Waddinxveen
Klein Zwitserland MO8-7
MO8-3
Uit
13-04-2024
08:30
Veld 3 (A) (Zandveld)
Nr. 1300423
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
MO8-4
Cartouche MO8-5
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld C
Nr. 1300755
HDS MO8-3
MO8-5
Uit
13-04-2024
10:15
Veld 1 (C) (Waterveld)
Nr. 1300695
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
Rotterdam JO9-3
JO9-1
Uit
13-04-2024
Nr. 1301834
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
MO8-6
Pijnacker MO8-2
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld D
Nr. 1301013
Victoria JO9-3
JO9-2
Uit
13-04-2024
11:30
veld 4 (C) (Zandveld)
Nr. 1301863
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), Rotterdam
MO8-7
Kieviten MO8-3
Thuis
13-04-2024
09:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld B
Nr. 1300575
Cartouche JO9-3
JO9-3
Uit
13-04-2024
08:45
Miniveld 6 (1/4) (A) (Zandveld)
Nr. 1301934
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Noordwijk MO8-Paars
MO8-8
Uit
13-04-2024
08:30
veld 1 (C) (Waterveld)
Nr. 1300574
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, Noordwijk
Alecto JO9-2
JO9-4
Uit
13-04-2024
09:00
Chalant ICT Veld 3 (A) (Semiveld)
Nr. 1302165
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
Forescate MO8-Zwart
MO8-9
Uit
13-04-2024
11:00
Veld 4 (D) (Zandveld)
Nr. 1301045
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
JO9-5
Klein Zwitserland JO9-5
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld B
Nr. 1302135
MO8-10
Ring Pass Delft MO8-2
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld A
Nr. 1300723
MO14-1
Rood-Wit MO14-1
Thuis
13-04-2024
Nr. 1281019
Pijnacker MO14-1
MO14-2
Uit
13-04-2024
14:05
ELLF veld 1 (Semiveld)
Nr. 1306552
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
Catwijck MO14-1
MO14-3
Uit
13-04-2024
14:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1306524
Locatie: Sportpark 'De Krom', Katwijk
Forescate MO14-1
MO14-4
Uit
13-04-2024
10:20
1 Polytan Rio (Waterveld)
Nr. 1306582
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
MO14-5
Berkel-Rodenrijs MO14-3
Thuis
13-04-2024
Nr. 1306163
Klein Zwitserland JO10-1
JO10-1
Uit
13-04-2024
08:30
Veld 5 (AB) (Waterveld)
Nr. 1301433
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
MO14-6
Leiden MO14-4
Thuis
13-04-2024
Nr. 1306193
JO10-2
Leiden JO10-India
Thuis
13-04-2024
08:45
Veld: KGW3 - Half veld (C+D)
Nr. 1301555
MO14-7
Zoetermeer MO14-5
Thuis
13-04-2024
Nr. 1312852
JO10-3
Ypenburg JO10-1
Thuis
13-04-2024
10:00
Veld: KGW3 - Half veld (C+D)
Nr. 1301494
Kieviten MO14-2
MO14-8
Uit
13-04-2024
14:00
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1306224
Locatie: Schulpweide, De, Wassenaar
HDS JO10-2
JO10-4
Uit
13-04-2024
09:00
Veld 3 (AB) (Waterveld)
Nr. 1301584
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
MO14-9
Hoeksche Waard MO14-3
Thuis
13-04-2024
Nr. 1306037
MO14-10
HDS MO14-8
Thuis
13-04-2024
Nr. 1305702
Forescate MO14-6
MO14-11
Uit
13-04-2024
12:00
3 Polytan London (Semiveld)
Nr. 1312768
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
HDS MO9-1
MO9-1
Uit
13-04-2024
10:15
Veld 1 (A) (Waterveld)
Nr. 1299494
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
HDS MO9-2
MO9-2
Uit
13-04-2024
10:15
Veld 1 (B) (Waterveld)
Nr. 1299465
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
MO9-3
Craeyenhout MO9-2
Thuis
13-04-2024
09:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld B
Nr. 1299583
MO9-4
HGC MO9-1
Thuis
13-04-2024
09:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld A
Nr. 1299555
MO9-5
Noordwijk MO9-Geel
Thuis
13-04-2024
12:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld A
Nr. 1299943
HDS MO9-4
MO9-6
Uit
13-04-2024
09:00
Veld 1 (D) (Waterveld)
Nr. 1299823
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
MO9-7
HGC MO9-4
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld A
Nr. 1300123
MO9-8
Craeyenhout MO9-5
Thuis
13-04-2024
10:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld B
Nr. 1299855
MO9-9
Westland MO9-2
Thuis
13-04-2024
10:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld A
Nr. 1300094
MO9-10
Ypenburg MO9-4
Thuis
13-04-2024
11:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld B
Nr. 1300153
MO16-1
Alliance MO16-1
Thuis
13-04-2024
Nr. 1279730
MO16-2
Craeyenhout MO16-2
Thuis
13-04-2024
Nr. 1304562
Breda MO16-1
MO16-3
Uit
13-04-2024
10:20
Oryx (Waterveld)
Nr. 1280239
Locatie: Sportpark Burg. de Manlaan, Breda
MO16-4
Leonidas MO16-4
Thuis
13-04-2024
Nr. 1304882
Leiden MO16-4
MO16-5
Uit
13-04-2024
16:25
Veld 6 (Zandveld)
Nr. 1304824
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
MO16-6
Cartouche MO16-5
Thuis
13-04-2024
Nr. 1305062
Schiedam MO16-3
MO16-7
Uit
13-04-2024
10:30
Peitsman Licht en Geluid - Veld 4 (Zandveld)
Nr. 1304914
Locatie: Sportpark HC Schiedam, Schiedam
Wateringse veld MO16-5
MO16-8
Uit
13-04-2024
14:15
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1305584
Locatie: Wateringse Veld, 's-Gravenhage
Klein Zwitserland MO16-11
MO16-9
Uit
13-04-2024
15:50
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 1305214
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
MO16-10
Leiden MO16-9
Thuis
13-04-2024
Nr. 1305552
HGC MO10-1
MO10-1
Uit
13-04-2024
Nr. 1298595
Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar
MO10-2
Noordwijk MO10-1
Thuis
13-04-2024
08:45
Veld: KGW3 - Half veld (A+B)
Nr. 1298653
HDS MO10-1
MO10-3
Uit
13-04-2024
09:00
Veld 3 (CD) (Waterveld)
Nr. 1298714
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
Rijswijk MO10-2
MO10-4
Uit
13-04-2024
09:15
Veld 4 (AB) (Waterveld)
Nr. 1298744
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
MO10-5
Ring Pass Delft MO10-3
Thuis
13-04-2024
10:00
Veld: KGW3 - Half veld (A+B)
Nr. 1299185
Cartouche MO10-3
MO10-6
Uit
13-04-2024
08:45
Kunstgrasveld 5 (AB) (Zandveld)
Nr. 1298975
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Noordwijk MO10-3
MO10-7
Uit
13-04-2024
09:30
veld 1 (CD) (Waterveld)
Nr. 1299004
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, Noordwijk
MO10-8
HGC MO10-3
Thuis
13-04-2024
11:15
Veld: KGW3 - Half veld (A+B)
Nr. 1299215
Zondag 14 april
Den Bosch H1
H1
Uit
14-04-2024
14:45
Nr. 1154048
Locatie: Oosterplas, Den Bosch
D2
Kampong D2-O
Thuis
14-04-2024
Nr. 1158138
Leonidas H2-O
H2
Uit
14-04-2024
10:45
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1160373
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Groen-Geel D3
D3
Uit
14-04-2024
16:00
Groene Weide (Semiveld)
Nr. 1158667
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), Wassenaar
DSHC H7
H3
Uit
14-04-2024
Nr. 1170400
Locatie: TU Delft - Sportcentrum DSHC, Delft
D5
Leiden D8
Thuis
14-04-2024
Nr. 1172304
HO25-1
Leonidas HO25-3
Thuis
14-04-2024
Nr. 1296228
Roomburg HO25-1
HO25-2
Uit
14-04-2024
16:00
3 Molenveld (Waterveld)
Nr. 1296226
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
HGC H30-1
H30-1
Uit
14-04-2024
12:30
Rabo veld (Waterveld)
Nr. 1161429
Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar
Noordwijk H30-1
H30-2
Uit
14-04-2024
12:45
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1161432
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, Noordwijk
H30-3
HDS H30-1
Thuis
14-04-2024
Nr. 1189181
H30-4
Cartouche H30-3
Thuis
14-04-2024
Nr. 1171258
H30-5
Barendrecht H30-1
Thuis
14-04-2024
Nr. 1171437
DO25-1
Zoetermeer DO25-4
Thuis
14-04-2024
Nr. 1296937
H45-1
Klein Zwitserland H45-1
Thuis
14-04-2024
Nr. 1297377
Fletiomare H45-3
H45-2
Uit
14-04-2024
10:45
6 - Lutger Brenninkmeijer veld (Waterveld)
Nr. 1330838
Locatie: Sportpark Fletiomare Novum, Utrecht
Amsterdam D30-1
D30-1
Uit
14-04-2024
10:45
Zuidbroek veld (Waterveld)
Nr. 1159192
Locatie: Amsterdamse Bos (Amsterdam), Amstelveen
D30-2
HUDITO D30-1
Thuis
14-04-2024
Nr. 1159751
D30-3
Rotterdam D30-3
Thuis
14-04-2024
Nr. 1159755
IJssel D30-1
D30-4
Uit
14-04-2024
12:30
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1173602
Locatie: Sportpark Dorrestein, Nieuwerkerk aan den Ijssel
D30-5
Victoria D30-6
Thuis
14-04-2024
Nr. 1173848
Amersfoort D45-1
D45-1
Uit
14-04-2024
Nr. 1159943
Locatie: Sportpark 'Birkhoven', Amersfoort