hdm JO12-6
6e in poule Zuid-Holland - A
5e in poule Zuid-Holland - A
5e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 11 mei
1
Wateringse veld JO12-2
4
Westland JO12-2
Wedstrijdschema
JO12-6
Ring Pass Delft JO12-3
Thuis
25-05-2024
14:15
Veld: KGW4
Nr. 1303710
Scheidsrechters: MO18-6 (Julie Hillegers), ( krt.nr. K34CT0U ) + 1 Ouder van MO12-6
JO12-6
Wateringse veld JO12-2
Thuis
01-06-2024
12:10
Veld: KGW4
Nr. 1303713
Scheidsrechters: MO16-9 (Guusje Scheltes), ( krt.nr. K33BZ2O ) + 1 Ouder van JO12-6
Westland JO12-2
JO12-6
Uit
08-06-2024
Nr. 1303716
Locatie: Sportpark 'Hoge Bomen', Naaldwijk
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Ring Pass Delft JO12-3 | 7 | 7 | 0 | 0 | 22 | 5 | 0 | 21 |
2. | Westland JO12-2 | 7 | 5 | 1 | 1 | 20 | 6 | 0 | 16 |
3. | Wateringse veld JO12-2 | 7 | 2 | 2 | 3 | 24 | 19 | 0 | 8 |
4. | HUDITO JO12-2 | 7 | 2 | 1 | 4 | 14 | 14 | 0 | 7 |
5. | HGC JO12-3 | 7 | 2 | 0 | 5 | 20 | 25 | 0 | 6 |
6. | HDM JO12-6 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 34 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Forcial JO12-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 31 | 4 | 0 | 15 |
2. | Berkel-Rodenrijs JO12-6 | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 6 | 0 | 10 |
3. | Wateringse veld JO12-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 12 | 16 | 0 | 7 |
4. | Schiedam JO12-3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 11 | 12 | 0 | 4 |
5. | HDM JO12-6 | 5 | 0 | 3 | 2 | 2 | 12 | 0 | 3 |
6. | Pijnacker JO12-2 | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 | 20 | 0 | 2 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HDS JO12-2 | 5 | 3 | 2 | 0 | 19 | 7 | 0 | 11 |
2. | Klein Zwitserland JO12-5 | 5 | 3 | 2 | 0 | 15 | 8 | 0 | 11 |
3. | Kieviten JO12-2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 31 | 10 | 0 | 10 |
4. | Ring Pass Delft JO12-3 | 5 | 1 | 2 | 2 | 10 | 11 | 0 | 5 |
5. | HDM JO12-6 | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 25 | 0 | 3 |
6. | HGC JO12-3 | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 24 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (4)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (17)
Marcio
Jeroen
Er zijn spelers geanonimiseerd
Training
zie weekschema's / veldtrainingsschema
Team resultaten
Water | HDM J | Westl | Ring | HUDIT | HGC J | |
Wateringse veld JO12-2 | 8 - 0 | 1 - 4 | 2 - 4 | 10 - 4 | ||
HDM JO12-6 | 0 - 4 | 1 - 5 | 2 - 1 | |||
Westland JO12-2 | 2 - 2 | 0 - 1 | 5 - 1 | |||
Ring Pass Delft JO12-3 | 4 - 0 | 3 - 0 | 4 - 1 | 3 - 2 | ||
HUDITO JO12-2 | 1 - 1 | 5 - 0 | 0 - 2 | 0 - 3 | ||
HGC JO12-3 | 8 - 0 | 1 - 3 | 3 - 2 |
Berke | Schie | Water | HDM J | Pijna | Forci | |
Berkel-Rodenrijs JO12-6 | 3 - 2 | 0 - 0 | ||||
Schiedam JO12-3 | 1 - 3 | 3 - 4 | 3 - 3 | |||
Wateringse veld JO12-2 | 2 - 2 | 3 - 8 | ||||
HDM JO12-6 | 0 - 3 | 0 - 0 | ||||
Pijnacker JO12-2 | 0 - 5 | 0 - 1 | 0 - 11 | |||
Forcial JO12-1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 7 - 0 |
HDM J | HDS J | Ring | Klein | Kievi | HGC J | |
HDM JO12-6 | 2 - 5 | 1 - 11 | 2 - 1 | |||
HDS JO12-2 | 3 - 1 | 8 - 1 | ||||
Ring Pass Delft JO12-3 | 5 - 0 | 2 - 2 | ||||
Klein Zwitserland JO12-5 | 3 - 1 | 2 - 2 | 4 - 0 | |||
Kieviten JO12-2 | 1 - 1 | 6 - 2 | 3 - 4 | |||
HGC JO12-3 | 0 - 0 | 2 - 10 |