hdm MO16-10
3e in poule Zuid-Holland - A
6e in poule Zuid-Holland - B
4e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 20 april
2
Forescate MO16-6
1
Rotterdam MO16-12
0
Leiden MO16-9
2
Roomburg MO16-6
4
Noordwijk MO16-5
0
HDM MO16-10
Zaterdag 13 april
3
Rotterdam MO16-12
4
Noordwijk MO16-5
0
Roomburg MO16-6
2
Forescate MO16-6
7
HDM MO16-10
2
Leiden MO16-9
Zaterdag 6 april
5
Rotterdam MO16-12
0
Leiden MO16-9
1
Roomburg MO16-6
4
HDM MO16-10
1
Forescate MO16-6
1
Noordwijk MO16-5
Wedstrijdschema
MO16-10
Forescate MO16-6
Thuis
25-05-2024
10:35
Veld: KGW4
Nr. 1305559
Scheidsrechters: MO18-2, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van MO16-10
Rotterdam MO16-12
MO16-10
Uit
01-06-2024
Nr. 1305562
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
MO16-10
Roomburg MO16-6
Thuis
08-06-2024
10:35
Veld: KGW4
Nr. 1305566
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Noordwijk MO16-5 | 7 | 5 | 2 | 0 | 20 | 8 | 0 | 17 |
2. | Forescate MO16-6 | 7 | 5 | 2 | 0 | 15 | 7 | 0 | 17 |
3. | HDM MO16-10 | 7 | 3 | 2 | 2 | 23 | 14 | 0 | 11 |
4. | Rotterdam MO16-12 | 7 | 2 | 1 | 4 | 13 | 12 | 0 | 7 |
5. | Leiden MO16-9 | 7 | 1 | 1 | 5 | 7 | 27 | 0 | 4 |
6. | Roomburg MO16-6 | 7 | 1 | 0 | 6 | 8 | 18 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Forescate MO16-5 | 5 | 4 | 0 | 1 | 20 | 7 | 0 | 12 |
2. | Ypenburg MO16-5 | 5 | 4 | 0 | 1 | 14 | 8 | 0 | 12 |
3. | Kieviten MO16-3 | 5 | 2 | 1 | 2 | 13 | 16 | 0 | 7 |
4. | Zoetermeer MO16-7 | 5 | 2 | 0 | 3 | 12 | 13 | 0 | 6 |
5. | Klein Zwitserland MO16-9 | 5 | 2 | 0 | 3 | 10 | 15 | 0 | 6 |
6. | HDM MO16-10 | 5 | 0 | 1 | 4 | 11 | 21 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Klein Zwitserland MO16-11 | 5 | 5 | 0 | 0 | 51 | 1 | 0 | 15 |
2. | Rijswijk MO16-3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 22 | 8 | 0 | 12 |
3. | Ring Pass Delft MO16-7 | 5 | 3 | 0 | 2 | 19 | 10 | 0 | 9 |
4. | HDM MO16-10 | 5 | 1 | 1 | 3 | 11 | 22 | 0 | 4 |
5. | Roomburg MO16-6 | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 33 | 0 | 3 |
6. | Wateringse veld MO16-5 | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 36 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (17)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Scheidsrechtersbeurt
Zaterdag 25 mei
08:30
JO14-6
–
Ypenburg JO14-2
Scheidsrechters: MO16-10, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van JO14-6
Veld: LST-VELD
08:30
MO14-10
–
Craeyenhout MO14-5
Scheidsrechters: MO16-10, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van MO14-10
Veld: KGZA5
08:30
MO12-5
–
Zoetermeer MO12-2
Scheidsrechters: MO16-10, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van MO12-5
Veld: RABO
12:25
MO14-11
–
Klein Zwitserland MO14-11
Scheidsrechters: MO16-10, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van MO14-11
Veld: KGW4
Team resultaten
Rotte | HDM M | Roomb | Leide | Noord | Fores | |
Rotterdam MO16-12 | 3 - 0 | 5 - 0 | 3 - 4 | 0 - 2 | ||
HDM MO16-10 | 1 - 1 | 7 - 2 | 2 - 4 | |||
Roomburg MO16-6 | 1 - 4 | 2 - 3 | 0 - 2 | |||
Leiden MO16-9 | 0 - 7 | 0 - 2 | 1 - 3 | |||
Noordwijk MO16-5 | 3 - 0 | 4 - 0 | 3 - 1 | 1 - 1 | ||
Forescate MO16-6 | 2 - 1 | 2 - 2 | 3 - 2 | 1 - 1 |
HDM M | Ypenb | Zoete | Klein | Fores | Kievi | |
HDM MO16-10 | 2 - 5 | 3 - 3 | ||||
Ypenburg MO16-5 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 0 | |||
Zoetermeer MO16-7 | 5 - 0 | 1 - 4 | ||||
Klein Zwitserland MO16-9 | 6 - 4 | 3 - 1 | 1 - 2 | |||
Forescate MO16-5 | 5 - 1 | 3 - 2 | 4 - 0 | |||
Kieviten MO16-3 | 3 - 4 | 1 - 7 |
Klein | HDM M | Water | Roomb | Ring | Rijsw | |
Klein Zwitserland MO16-11 | 17 - 0 | 12 - 0 | 7 - 0 | |||
HDM MO16-10 | 0 - 9 | 1 - 4 | 1 - 3 | |||
Wateringse veld MO16-5 | 3 - 3 | 0 - 1 | ||||
Roomburg MO16-6 | 3 - 6 | 0 - 4 | 0 - 11 | |||
Ring Pass Delft MO16-7 | 10 - 0 | 1 - 2 | ||||
Rijswijk MO16-3 | 1 - 6 | 5 - 0 |