Woensdag 22 mei
Craeyenhout MO14-1
MO14-1
Uit
22-05-2024
Nr. 1334099
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
Zaterdag 25 mei
Victoria JO12-1
JO12-1
Uit
25-05-2024
09:00
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1303305
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), Rotterdam
JO12-2
Rotterdam JO12-2
Thuis
25-05-2024
08:30
Veld: KGW2
Nr. 1303303
Scheidsrechters: JO16-3 (Sepp Jenniskens), ( krt.nr. K47RF2V ) + 1 Ouder van JO12-2
JO12-3
Cartouche JO12-2
Thuis
25-05-2024
10:05
Veld: KGZA5
Nr. 1303409
Scheidsrechters: MO16-2, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van JO12-3
Wateringse veld JO12-1
JO12-4
Uit
25-05-2024
08:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1303469
Locatie: Wateringse Veld, 's-Gravenhage
JO12-5
Pijnacker JO12-2
Thuis
25-05-2024
12:20
Veld: KGZA6
Nr. 1303740
Scheidsrechters: MO16-4 (Valerie Nieuwendijk), ( krt.nr. K32HW1A ) + 1 Ouder van JO12-5
JO12-6
Ring Pass Delft JO12-3
Thuis
25-05-2024
14:15
Veld: KGW4
Nr. 1303710
Scheidsrechters: MO18-6 (Julie Hillegers), ( krt.nr. K34CT0U ) + 1 Ouder van MO12-6
JO14-1
Berkel-Rodenrijs JO14-1
Thuis
25-05-2024
10:20
Veld: RABO
Nr. 1280697
SC ( krt.nr. xxxxxxx ) + ( krt.nr. xxxxxxx )
Ring Pass Delft JO14-1
JO14-2
Uit
25-05-2024
10:20
Ruitenburg veld (Waterveld)
Nr. 1280845
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
Noordwijk JO14-1
JO14-3
Uit
25-05-2024
10:00
veld 2 (Waterveld)
Nr. 1304108
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, Noordwijk
JO14-4
Klein Zwitserland JO14-4
Thuis
25-05-2024
13:15
Veld: KGZA5
Nr. 1303960
Scheidsrechters: JO16-3 (Alexander Meijer), ( krt.nr. K32VV5U ) + 1 Ouder van JO14-4
Wateringse veld JO14-2
JO14-5
Uit
25-05-2024
10:30
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1303871
Locatie: Wateringse Veld, 's-Gravenhage
JO14-6
Ypenburg JO14-2
Thuis
25-05-2024
08:30
Veld: LST-VELD
Nr. 1303849
Scheidsrechters: MO16-10 (Bo MacGillavry), ( krt.nr. K59AZ8P ) + 1 Ouder van JO14-6
HGC JO16-1
JO16-1
Uit
25-05-2024
12:10
Rabo veld (Waterveld)
Nr. 1279650
Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar
JO16-2
Klein Zwitserland JO16-2
Thuis
25-05-2024
16:00
Veld: RABO
Nr. 1280580
SC ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van JO16-2
JO16-3
Zoetermeer JO16-2
Thuis
25-05-2024
10:45
Veld: KGZA6
Nr. 1304258
SC ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van JO16-3
Roomburg JO16-3
JO16-4
Uit
25-05-2024
14:30
3 Molenveld (Waterveld)
Nr. 1304378
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Leiden JO16-4
JO16-5
Uit
25-05-2024
15:50
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1304510
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Ypenburg JO16-3
JO16-6
Uit
25-05-2024
15:30
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1304319
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
JO18-1
Naarden JO18-1
Thuis
25-05-2024
14:10
Veld: RABO
Nr. 1190634
BS
Kieviten JO18-1
JO18-2
Uit
25-05-2024
12:10
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1202304
Locatie: Schulpweide, De, Wassenaar
Westland JO18-2
JO18-3
Uit
25-05-2024
13:20
Juva Regenboogveld (4) (Waterveld)
Nr. 1202418
Locatie: Sportpark 'Hoge Bomen', Naaldwijk
Amsterdam MO18-1
MO18-1
Uit
25-05-2024
14:00
Validata veld (Waterveld)
Nr. 1190297
Locatie: Amsterdamse Bos (Amsterdam), Amstelveen
MO18-2
Noordwijk MO18-1
Thuis
25-05-2024
12:45
Veld: KGW3
Nr. 1203306
SC ( krt.nr. xxxxxxx ) + ( krt.nr. xxxxxxx )
Wateringse veld MO18-1
MO18-3
Uit
25-05-2024
15:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1203418
Locatie: Wateringse Veld, 's-Gravenhage
MO18-4
Leiden MO18-2
Thuis
25-05-2024
14:50
Veld: KGZA5
Nr. 1203475
Scheidsrechters: MO18-2 (Aafje Bolle), ( krt.nr. K33VK9V ) + 1 Ouder van MO18-4
Leiden MO18-5
MO18-5
Uit
25-05-2024
14:50
Veld 5 (Semiveld)
Nr. 1204076
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
MO18-6
Alecto MO18-3
Thuis
25-05-2024
16:25
Veld: KGW3
Nr. 1203965
Scheidsrechters: JO18-1 (Ivo van Doorn), ( krt.nr. K33VK7N ) + 1 Ouder van MO18-6
HCRB MO18-2
MO18-7
Uit
25-05-2024
13:00
Veld 1 - Reeuwijk (Waterveld)
Nr. 1203853
Locatie: Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal', Reeuwijk
MO18-8
HDS MO18-4
Thuis
25-05-2024
16:25
Veld: KGZA5
Nr. 1204400
Scheidsrechters: MO18-4 (Elena van Blankenstein), ( krt.nr. K34CQ6Q ) + 1 Ouder van MO18-8
Alecto MO9-2
MO9-1-mix
Uit
25-05-2024
09:00
Droomfabriek Veld 4 (B) (Zandveld)
Nr. 1300371
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
MO12-1
Victoria MO12-2
Thuis
25-05-2024
14:10
Veld: KGW2
Nr. 1307662
SC ( krt.nr. xxxxxxx ) + ( krt.nr. xxxxxxx )
MO12-2
Kieviten MO12-1
Thuis
25-05-2024
08:45
Veld: KGW4
Nr. 1307550
Scheidsrechters: JO16-3 (Olivier Luijten), (krt.nr. K33CI6Y ) + 1 Ouder van MO12-2
Voorhout MO12-1
MO12-3
Uit
25-05-2024
09:00
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1307458
Locatie: Sportpark Elsgeest, Voorhout
Westland MO12-2
MO12-4
Uit
25-05-2024
08:45
AddConsult Veld (2) (Semiveld)
Nr. 1307399
Locatie: Sportpark 'Hoge Bomen', Naaldwijk
Victoria JO8-4
JO8-1
Uit
25-05-2024
09:00
veld 4 (A) (Zandveld)
Nr. 1302309
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), Rotterdam
MO12-5
Zoetermeer MO12-2
Thuis
25-05-2024
08:30
Veld: RABO
Nr. 1307428
Scheidsrechters: MO16-10 (Marie de Bondt), ( krt.nr. K53YZ0D ) + 1 Ouder van MO12-5
JO8-2
Forescate JO8-Wit
Thuis
25-05-2024
09:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld A
Nr. 1302279
Bleiswijk MO12-1
MO12-6
Uit
25-05-2024
11:00
Havecon veld 1 (Semiveld)
Nr. 1307309
Locatie: Sportpark Merenveld, Bleiswijk
HGC JO8-1
JO8-3
Uit
25-05-2024
09:20
Wittebrugveld (A) (Zandveld)
Nr. 1302370
Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar
MO12-7
Klein Zwitserland MO12-8
Thuis
25-05-2024
17:50
Veld: KGW2
Nr. 1307009
Scheidsrechters: JO16-2 (Florian Ridder), ( krt.nr. K32HW1U ) + 1 Ouder van MO12-7
Cartouche JO8-4
JO8-4
Uit
25-05-2024
09:40
Miniveld 6 (1/4) (A) (Zandveld)
Nr. 1302541
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
MO12-8
HDS MO12-4
Thuis
25-05-2024
15:30
Veld: KGZA6
Nr. 1307248
Scheidsrechters: MO16-6 (Nieke Montijn), ( krt.nr. K33BZ2G ) + 1 Ouder van MO12-8
MO12-9
Kieviten MO12-3
Thuis
25-05-2024
18:00
Veld: KGZA5
Nr. 1306919
Scheidsrechters: JO16-2 (Felix Baart), ( krt.nr. K33BY9K ) + 1 Ouder van MO12-9
Leiden MO12-7
MO12-10
Uit
25-05-2024
10:05
Veld 6 (Zandveld)
Nr. 1306830
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Roomburg MO8-3
MO8-1
Uit
25-05-2024
09:30
2 Heineken 0.0-veld (D) (Waterveld)
Nr. 1300461
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
MO12-11
Pijnacker MO12-5
Thuis
25-05-2024
17:55
Veld: KGW4
Nr. 1313079
Scheidsrechters: JO16-2 (Philip Gobits), ( krt.nr. K34XO5T ) + 1 Ouder van MO12-11
MO8-2
Klein Zwitserland MO8-1
Thuis
25-05-2024
08:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld A
Nr. 1300491
Roomburg MO12-6
MO12-12
Uit
25-05-2024
12:30
2 Heineken 0.0-veld (Waterveld)
Nr. 1313109
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
MO8-3
Rijswijk MO8-1
Thuis
25-05-2024
08:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld D
Nr. 1300429
MO8-4
Klein Zwitserland MO8-4
Thuis
25-05-2024
08:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld C
Nr. 1300761
Wateringse veld MO8-1
MO8-5
Uit
25-05-2024
08:30
Veld 3 (A) (Zandveld)
Nr. 1300700
Locatie: Wateringse Veld, 's-Gravenhage
Klein Zwitserland JO9-2
JO9-1
Uit
25-05-2024
08:30
Veld 4 (A) (Waterveld)
Nr. 1301839
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
MO8-6
Craeyenhout MO8-5
Thuis
25-05-2024
09:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld B
Nr. 1301020
JO9-2
Cartouche JO9-2
Thuis
25-05-2024
09:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld B
Nr. 1301869
MO8-7
Noordwijk MO8-Paars
Thuis
25-05-2024
09:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld C
Nr. 1300581
Alecto JO9-1
JO9-3
Uit
25-05-2024
09:00
Droomfabriek Veld 4 (C) (Zandveld)
Nr. 1301939
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
Catwijck MO8-1
MO8-8
Uit
25-05-2024
08:30
8-tal veld (1/2) (CD) (Zandveld)
Nr. 1300579
Locatie: Sportpark 'De Krom', Katwijk
Alkemade JO9-1
JO9-4
Uit
25-05-2024
09:00
Veld 1 (A) (Semiveld)
Nr. 1302170
Locatie: Hertogspark, Rijpwetering
Noordwijk MO8-Roze
MO8-9
Uit
25-05-2024
08:30
veld 1 (D) (Waterveld)
Nr. 1301050
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, Noordwijk
JO9-5
Cartouche JO9-6
Thuis
25-05-2024
09:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld A
Nr. 1302141
MO8-10
Klein Zwitserland MO8-6
Thuis
25-05-2024
08:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld B
Nr. 1300730
MO14-1
hockeyclub Guildford U14 (UK)
Thuis
25-05-2024
16:05
Veld: KGW4
Nr.
MO14-1
Haarlem MO14-1
Thuis
25-05-2024
10:20
Veld: KGW2
Nr. 1281026
SC ( krt.nr.XXXXXXX ) + ( krt.nr.XXXXXXX )
MO14-2
HDS MO14-1
Thuis
25-05-2024
10:15
Veld: LST-VELD
Nr. 1306558
SC ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van MO14-2
Kieviten MO14-1
MO14-3
Uit
25-05-2024
12:10
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1306529
Locatie: Schulpweide, De, Wassenaar
MO14-4
Leonidas MO14-2
Thuis
25-05-2024
14:35
Veld: KGW3
Nr. 1306588
Scheidsrechters: MO16-1, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van MO14-4
Cartouche MO14-4
MO14-5
Uit
25-05-2024
14:55
Kunstgrasveld 5 (Zandveld)
Nr. 1306170
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
JO10-1
HGC JO10-1
Thuis
25-05-2024
08:45
Veld: KGW3 - Half veld (A+B)
Nr. 1301439
HDS MO14-3
MO14-6
Uit
25-05-2024
10:45
Veld 5 (Zandveld)
Nr. 1306200
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
JO10-2
Alphen JO10-1-mix
Thuis
25-05-2024
11:15
Veld: KGW3 - Half veld (A+B)
Nr. 1301561
MO14-7
Roomburg MO14-6
Thuis
25-05-2024
17:05
Veld: KGZA6
Nr. 1312859
Scheidsrechters: JO18-1 (Tijn Frederiks), ( krt.nr. K34CP9N ) + 1 Ouder van MO14-7
Pijnacker JO10-1
JO10-3
Uit
25-05-2024
11:45
De Guyter veld 3 (AB) (Zandveld)
Nr. 1301501
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
Ring Pass Delft MO14-3
MO14-8
Uit
25-05-2024
14:00
DSW veld (Semiveld)
Nr. 1306229
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
Kieviten JO10-1
JO10-4
Uit
25-05-2024
10:00
Veld 3 (AB) (Zandveld)
Nr. 1301589
Locatie: Schulpweide, De, Wassenaar
Krimpen MO14-1
MO14-9
Uit
25-05-2024
11:30
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1306042
Locatie: Sportpark Driekamp, Krimpen aan den Ijssel
MO14-10
Craeyenhout MO14-5
Thuis
25-05-2024
08:30
Veld: KGZA5
Nr. 1305709
Scheidsrechters: MO16-10 (Kathelijn Schumburg), ( krt.nr. K32NB8X ) + 1 Ouder van MO14-10
MO14-11
Klein Zwitserland MO14-11
Thuis
25-05-2024
12:25
Veld: KGW4
Nr. 1333695
Scheidsrechters: MO16-10 (Pleuni van Ginderen), ( krt.nr. K35KG2U ) + 1 Ouder van MO14-11
Zoetermeer MO9-GEEL
MO9-1
Uit
25-05-2024
09:30
Veld 6 (miniveld)(1/4) (A) (Zandveld)
Nr. 1299499
Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
Victoria MO9-5
MO9-2
Uit
25-05-2024
11:30
veld 4 (A) (Zandveld)
Nr. 1299470
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), Rotterdam
MO9-3
Klein Zwitserland MO9-4
Thuis
25-05-2024
08:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld B
Nr. 1299590
MO9-4
HDS MO9-3
Thuis
25-05-2024
11:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld B
Nr. 1299561
D30-5
Club Junior Qgatas (Sp)
Thuis
25-05-2024
16:00
Veld: KGW2
Nr.
Scheidsrechters: zelf regelen a.u.b.
MO9-5
Forescate MO9-Oranje
Thuis
25-05-2024
10:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld A
Nr. 1299950
MO9-6
Wateringse veld MO9-2
Thuis
25-05-2024
10:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld B
Nr. 1299829
MO9-7
Pijnacker MO9-2
Thuis
25-05-2024
12:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld A
Nr. 1300130
MO9-8
HGC MO9-3
Thuis
25-05-2024
08:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld A
Nr. 1299861
Ring Pass Delft MO9-2
MO9-9
Uit
25-05-2024
08:30
Ruitenburg veld (C) (Waterveld)
Nr. 1300101
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
MO9-10
Zoetermeer MO9-PAARS
Thuis
25-05-2024
11:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld A
Nr. 1300160
MO16-1
Tilburg MO16-1
Thuis
25-05-2024
12:10
Veld: RABO
Nr. 1279739
BS
MO16-2
Leiden MO16-2
Thuis
25-05-2024
12:10
Veld: KGW2
Nr. 1304569
Scheidsrechters: MO18-4 (Zoƫ van Dam), ( krt.nr. K34CQ3L ) + 1 Ouder van MO16-2
Zoetermeer MO16-1
MO16-3
Uit
25-05-2024
12:10
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1280248
Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
MO16-4
Nieuwkoop MO16-1
Thuis
25-05-2024
13:55
Veld: KGZA6
Nr. 1304889
Scheidsrechters: MO18-6 (Willemijn Huurman), ( krt.nr. K53HL8A ) + 1 Ouder van MO16-4
Noordwijk MO16-2
MO16-5
Uit
25-05-2024
13:20
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1304829
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, Noordwijk
MO16-6
Wateringse veld MO16-3
Thuis
25-05-2024
18:00
Veld: RABO
Nr. 1305069
Scheidsrechters: MO18-8 (Lizzy Stemerdink), ( krt.nr. K33AA0X ) + 1 Ouder van MO16-6
Hoeksche Waard MO16-2
MO16-7
Uit
25-05-2024
14:45
Hoofdveld (Semiveld)
Nr. 1304919
Locatie: recreatieoord Binnenmaas, Mijnsheerenland
HDS MO16-5
MO16-8
Uit
25-05-2024
12:30
Veld 5 (Zandveld)
Nr. 1305589
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
Catwijck MO16-3
MO16-9
Uit
25-05-2024
14:00
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1305219
Locatie: Sportpark 'De Krom', Katwijk
MO16-10
Forescate MO16-6
Thuis
25-05-2024
10:35
Veld: KGW4
Nr. 1305559
Scheidsrechters: MO18-2 (Senna Akkerman), ( krt.nr. K34CQ5V ) + 1 Ouder van MO16-10
Pijnacker MO10-1
MO10-1
Uit
25-05-2024
11:45
De Guyter veld 3 (CD) (Zandveld)
Nr. 1298600
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
MO16-11
hockeyclub Guildford (UK)- Training
Thuis
25-05-2024
11:40
Veld: KGZA5
Nr.
MO10-2
Leiden MO10-Argentiniƫ
Thuis
25-05-2024
10:00
Veld: KGW3 - Half veld (A+B)
Nr. 1298660
Craeyenhout MO10-3
MO10-3
Uit
25-05-2024
10:30
Veld 2 (CD) (Zandveld)
Nr. 1298719
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 's-gravenhage
Klein Zwitserland MO10-4
MO10-4
Uit
25-05-2024
09:30
Veld 3 (CD) (Zandveld)
Nr. 1298749
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
MO10-5
Craeyenhout MO10-4
Thuis
25-05-2024
08:45
Veld: KGW3 - Half veld (C+D)
Nr. 1299191
Klein Zwitserland MO10-6
MO10-6
Uit
25-05-2024
09:30
Veld 3 (AB) (Zandveld)
Nr. 1298980
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Voorhout MO10-1
MO10-7
Uit
25-05-2024
09:15
veld 3 (CD) (Semiveld)
Nr. 1299009
Locatie: Sportpark Elsgeest, Voorhout
MO10-8
Berkel-Rodenrijs MO10-4
Thuis
25-05-2024
10:00
Veld: KGW3 - Half veld (C+D)
Nr. 1299221
Zondag 26 mei
Amsterdam D2-O
D2
Uit
26-05-2024
10:45
Wagener Stadion (Waterveld)
Nr. 1158148
Locatie: Wagener Stadion, Amstelveen
Schiedam H2-O
H2
Uit
26-05-2024
12:45
Rabobank - Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1160383
Locatie: Sportpark HC Schiedam, Schiedam
D3
Alliance D2-O
Thuis
26-05-2024
12:45
Veld: KGW3
Nr. 1158678
Scheidsrechters: DO25-1
H3
Klein Zwitserland H4
Thuis
26-05-2024
14:30
Veld: KGW2
Nr. 1170416
Scheidsrechters: HO25-2
Kieviten D2-O
D4
Uit
26-05-2024
10:50
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1172323
Locatie: Schulpweide, De, Wassenaar
D5
Rijswijk D3
Thuis
26-05-2024
09:30
Veld: KGW2
Nr. 1172320
HDM HO25-2
HO25-1
Uit
26-05-2024
16:00
KG 2 (Waterveld)
Nr. 1296241
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
HO25-2
HDM HO25-1
Thuis
26-05-2024
16:00
Veld: KGW2
Nr. 1296241
Scheidsrechters: H3
Ring Pass Delft H30-1
H30-1
Uit
26-05-2024
13:30
DSW veld (Semiveld)
Nr. 1161439
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
HIC H30-1
H30-2
Uit
26-05-2024
16:30
Veld 1 PLUS Vreeswijk (Waterveld)
Nr. 1161442
Locatie: Escapade (HIC), Amstelveen
H30-3
Pijnacker H30-1
Thuis
26-05-2024
11:00
Veld: RABO
Nr. 1189192
Scheidsrechters: H45-1
Klein Zwitserland H30-4
H30-4
Uit
26-05-2024
11:00
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1171272
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Voorne H30-1
H30-5
Uit
26-05-2024
11:00
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1171448
Locatie: Sportpark Boerseweg, Hellevoetsluis
DO25-1
Roomburg DO25-2
Thuis
26-05-2024
14:30
Veld: KGW3
Nr. 1296954
Scheidsrechters: D3
H45-1
HCRB H45-1
Thuis
26-05-2024
12:45
Veld: RABO
Nr. 1297384
Scheidsrechters: H30-3
H45-2
Alphen H45-2
Thuis
26-05-2024
12:45
Veld: KGW2
Nr. 1330840
Victoria D30-1
D30-1
Uit
26-05-2024
13:00
veld 3 (Waterveld)
Nr. 1159208
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), Rotterdam
D30-2
Klein Zwitserland D30-2
Thuis
26-05-2024
16:00
Veld: RABO
Nr. 1159761
Scheidsrechters: D30-3
D30-3
Forescate D30-1
Thuis
26-05-2024
14:30
Veld: RABO
Nr. 1159765
Scheidsrechters: D30-2
D30-4
Cartouche D30-3
Thuis
26-05-2024
12:45
Veld: KGW4
Nr. 1173622
Scheidsrechters: D45-1
Berkel-Rodenrijs D30-3
D30-5
Uit
26-05-2024
10:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1173862
Locatie: Sportpark 'Het Hoge Land', Berkel en Rodenrijs
D45-1
AthenA D45-1
Thuis
26-05-2024
11:00
Veld: KGW4
Nr. 1159950
Scheidsrechters: D30-4