Zaterdag 11 mei
Rotterdam JO12-1
JO12-2
Uit
11-05-2024
09:30
veld 2 (Waterveld)
Nr. 1303299
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Klein Zwitserland JO16-1
JO16-1
Uit
11-05-2024
12:10
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1279645
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
JO16-2
Ypenburg JO16-1
Thuis
11-05-2024
12:15
Veld: KGW2
Nr. 1280577
SC ( krt.nr.XXXXXXX ) + ( krt.nr.XXXXXXX )
Amsterdam JO18-1
JO18-1
Uit
11-05-2024
14:00
Wagener Stadion (Waterveld)
Nr. 1190632
Locatie: Wagener Stadion, Amstelveen
JO18-2
HDS JO18-1
Thuis
11-05-2024
14:15
Veld: KGW2
Nr. 1202301
SC ( krt.nr.XXXXXXX ) + ( krt.nr.XXXXXXX )
HGC JO18-3
JO18-3
Uit
11-05-2024
12:00
DAVO veld (Zandveld)
Nr. 1202411
Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar
MO18-1
SCHC MO18-1
Thuis
11-05-2024
13:45
Veld: RABO
Nr. 1190293
BS
Zoetermeer MO18-2
MO18-2
Uit
11-05-2024
15:50
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1203303
Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
MO18-5
Westland MO18-5
Thuis
11-05-2024
16:30
Veld: KGW2
Nr. 1204072
Scheidsrechters: MO18-1, (krt.nr. XXXXXXX ) + 1 Ouder van MO18-5
Leiden MO18-4
MO18-6
Uit
11-05-2024
11:40
Veld 6 (Zandveld)
Nr. 1203963
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
MO18-7
Pijnacker MO18-2
Thuis
11-05-2024
12:00
Veld: KGW4
Nr. 1203850
Scheidsrechters: JO18-2 (Mick Vermeulen), ( krt.nr. K34KD7N ) + 1 Ouder van MO18-7
Rotterdam MO18-8
MO18-8
Uit
11-05-2024
15:30
veld 3 (Waterveld)
Nr. 1204396
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Klein Zwitserland MO9-10
MO9-1-mix
Uit
11-05-2024
Nr. 1300366
AFGELAST, Eerst genoemde team is niet aanwezig, Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
H1
Laren H1
Thuis
11-05-2024
16:30
Veld: RABO
Nr. 1154073
Victoria MO12-1
MO12-1
Uit
11-05-2024
10:30
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1307658
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), Rotterdam
HGC MO12-1
MO12-2
Uit
11-05-2024
08:30
Rabo veld (Waterveld)
Nr. 1307547
Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar
JO8-1
Klein Zwitserland JO8-2
Thuis
11-05-2024
08:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld A
Nr. 1302307
AFGELAST, Onvoldoende spelers aanwezig van eerst genoemde team
JO8-2
Cartouche JO8-1
Thuis
11-05-2024
08:45
Veld: KGZA6 - Kwart veld B
Nr. 1302278
JO8-3
Alecto JO8-1
Thuis
11-05-2024
09:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld C
Nr. 1302366
AFGELAST, Onvoldoende spelers aanwezig van eerst genoemde team
Rijswijk JO8-4
JO8-4
Uit
11-05-2024
Nr. 1302536
AFGELAST, Onvoldoende spelers aanwezig van eerst genoemde team, Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
Berkel-Rodenrijs MO8-7
MO8-2
Uit
11-05-2024
09:45
veld 5 (A) (Zandveld)
Nr. 1300488
AFGELAST, Onvoldoende spelers aanwezig van tweede genoemde team, Locatie: Sportpark 'Het Hoge Land', Berkel en Rodenrijs
MO8-3
Leiden MO8-Engeland
Thuis
11-05-2024
09:45
Veld: KGZA6 - Kwart veld C
Nr. 1300428
Ring Pass Delft MO8-5
MO8-4
Uit
11-05-2024
08:30
Ruitenburg veld (D) (Waterveld)
Nr. 1300758
AFGELAST, Onvoldoende spelers aanwezig van eerst genoemde team, Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
MO8-5
Westland MO8-2
Thuis
11-05-2024
08:45
Veld: KGZA6 - Kwart veld C
Nr. 1300696
JO9-1
Leiden JO9-Griekenland
Thuis
11-05-2024
10:00
Veld: KGZA7 - Kwart veld B
Nr. 1301837
JO9-2
Ommoord JO9-1
Thuis
11-05-2024
10:00
Veld: KGZA7 - Kwart veld A
Nr. 1301868
AFGELAST, Onvoldoende spelers aanwezig van tweede genoemde team
Catwijck MO8-1
MO8-7
Uit
11-05-2024
08:30
Veld 1 (A) (Waterveld)
Nr. 1300578
Locatie: Sportpark 'De Krom', Katwijk
JO9-3
Roomburg JO9-1
Thuis
11-05-2024
09:00
Veld: KGZA7 - Kwart veld B
Nr. 1301937
MO8-8
HGC MO8-1
Thuis
11-05-2024
08:45
Veld: KGZA6 - Kwart veld D
Nr. 1300577
JO9-4
Kieviten JO9-1
Thuis
11-05-2024
08:30
Veld: KGW4 - Kwart veld B
Nr. 1302166
AFGELAST, Onvoldoende spelers aanwezig van tweede genoemde team
MO8-9
Catwijck MO8-3
Thuis
11-05-2024
09:45
Veld: KGZA6 - Kwart veld A
Nr. 1301046
HDS JO9-2
JO9-5
Uit
11-05-2024
08:40
Veld 3 (C) (Waterveld)
Nr. 1302138
AFGELAST, Tweede genoemde team is niet aanwezig, Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
HGC MO8-2
MO8-10
Uit
11-05-2024
08:40
Wittebrugveld (A) (Zandveld)
Nr. 1300727
AFGELAST, Onvoldoende spelers aanwezig van tweede genoemde team, Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar
Craeyenhout MO14-1
MO14-1
Uit
11-05-2024
Nr. 1334099
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 's-gravenhage
JO10-1
Leiden JO10-Duitsland
Thuis
11-05-2024
10:00
Veld: KGZA5 - Half veld (C+D)
Nr. 1301438
AFGELAST, Onvoldoende spelers aanwezig van tweede genoemde team
Cartouche JO10-2
JO10-2
Uit
11-05-2024
08:45
Kunstgrasveld 5 (CD) (Zandveld)
Nr. 1301558
AFGELAST, Tweede genoemde team is niet aanwezig, Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Klein Zwitserland JO10-3
JO10-3
Uit
11-05-2024
08:30
Veld 5 (CD) (Waterveld)
Nr. 1301496
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
JO10-4
Rijswijk JO10-1
Thuis
11-05-2024
08:45
Veld: KGW3 - Half veld (C+D)
Nr. 1301587
AFGELAST, Onvoldoende spelers aanwezig van eerst genoemde team
MO9-1
Klein Zwitserland MO9-2
Thuis
11-05-2024
08:30
Veld: KGZA5 - Kwart veld B
Nr. 1299497
AFGELAST, Onvoldoende spelers aanwezig van eerst genoemde team
MO9-2
Rijswijk MO9-1
Thuis
11-05-2024
09:00
Veld: KGZA5 - Kwart veld C
Nr. 1299466
AFGELAST, Onvoldoende spelers aanwezig van tweede genoemde team
Cartouche MO9-3
MO9-3
Uit
11-05-2024
11:50
Miniveld 6 (1/4) (A) (Zandveld)
Nr. 1299587
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Craeyenhout MO9-1
MO9-4
Uit
11-05-2024
08:30
Veld 2 (B) (Zandveld)
Nr. 1299558
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 's-gravenhage
Leiden MO9-Belgiƫ
MO9-5
Uit
11-05-2024
10:50
Oefenveldje (1/2) (A) (Zandveld)
Nr. 1299947
AFGELAST, Onvoldoende spelers aanwezig van eerst genoemde team, Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
MO9-6
Craeyenhout MO9-4
Thuis
11-05-2024
09:00
Veld: KGZA7 - Kwart veld A
Nr. 1299828
AFGELAST,
Cartouche MO9-6
MO9-7
Uit
11-05-2024
10:05
Kunstgrasveld 5 (A) (Zandveld)
Nr. 1300127
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Cartouche MO9-5
MO9-8
Uit
11-05-2024
08:45
Miniveld 6 (1/4) (A) (Zandveld)
Nr. 1299858
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Klein Zwitserland MO9-8
MO9-9
Uit
11-05-2024
08:30
Veld 4 (B) (Waterveld)
Nr. 1300096
AFGELAST, Onvoldoende spelers aanwezig van tweede genoemde team, Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Rotterdam MO9-7
MO9-10
Uit
11-05-2024
09:00
AH De Wolf - veld 7 (C) (Zandveld)
Nr. 1300157
AFGELAST, Onvoldoende spelers aanwezig van tweede genoemde team, Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Gooische MO16-1
MO16-1
Uit
11-05-2024
12:00
veld 3 (Waterveld)
Nr. 1279737
Locatie: Gooische Hockey Club, Bussum
MO16-5
Zoetermeer MO16-3
Thuis
11-05-2024
11:45
Veld: RABO
Nr. 1304825
Scheidsrechters: JO18-2 (Noah Gruithuyzen), (krt.nr. K34CQ3F ) + 1 Ouder van MO16-5
MO10-1
Craeyenhout MO10-1
Thuis
11-05-2024
08:45
Veld: KGW3 - Half veld (A+B)
Nr. 1298596
MO10-3
Wateringse veld MO10-2
Thuis
11-05-2024
10:00
Veld: KGW3 - Half veld (A+B)
Nr. 1298717
MO10-4
HDS MO10-2
Thuis
11-05-2024
11:15
Veld: KGW3 - Half veld (A+B)
Nr. 1298747
AFGELAST, Onvoldoende spelers aanwezig van eerst genoemde team
Leiden MO10-Duitsland
MO10-5
Uit
11-05-2024
08:45
Veld 4 (AB) (Semiveld)
Nr. 1299188
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
MO10-6
HGC MO10-4
Thuis
11-05-2024
10:00
Veld: KGW3 - Half veld (C+D)
Nr. 1298976
MO10-7
Klein Zwitserland MO10-5
Thuis
11-05-2024
08:45
Veld: KGW2 - Half veld (A+B)
Nr. 1299007
AFGELAST, Onvoldoende spelers aanwezig van tweede genoemde team
Leiden MO10-India
MO10-8
Uit
11-05-2024
10:10
Veld 4 (AB) (Semiveld)
Nr. 1299218
AFGELAST, Onvoldoende spelers aanwezig van tweede genoemde team, Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Zondag 12 mei
D1
Oranje-Rood D1
Thuis
12-05-2024
14:45
Veld: KGW1
Nr. 1153944
Westland H3
H3
Uit
12-05-2024
10:45
Worldstream Veld (1) (Waterveld)
Nr. 1170413
Locatie: Sportpark 'Hoge Bomen', Naaldwijk
D4
Roomburg D6
Thuis
12-05-2024
14:15
Veld: KGW2
Nr. 1172316
Scheidsrechters: D30-5
Leonidas D14
D5
Uit
12-05-2024
13:30
veld 2 (Waterveld)
Nr. 1172314
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
HO25-1
Leiden HO25-4
Thuis
12-05-2024
12:45
Veld: KGW3
Nr. 1296238
Scheidsrechters: H30-4
Klein Zwitserland HO25-2
HO25-2
Uit
12-05-2024
14:30
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1296234
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
H30-4
Kieviten H30-2
Thuis
12-05-2024
11:00
Veld: KGW3
Nr. 1171268
Scheidsrechters: HO25-1
Pijnacker DO25-1
DO25-1
Uit
12-05-2024
12:45
ELLF veld 1 (Semiveld)
Nr. 1296949
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
Victoria D30-3
D30-4
Uit
12-05-2024
13:00
veld 2 (Waterveld)
Nr. 1173613
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), Rotterdam
D30-5
Schiedam D30-3
Thuis
12-05-2024
12:45
Veld: KGW2
Nr. 1173857
Scheidsrechters: D4