Woensdag 29 mei
Voorhout MO18-3
MO18-6
Uit
29-05-2024
20:00
veld 3 (Semiveld)
Nr. 1203970
Locatie: Sportpark Elsgeest, Voorhout
Vrijdag 31 mei
MO14-3
Klein Zwitserland MO14-2
Thuis
31-05-2024
19:30
Veld: KGW3
Nr. 1306531
2 x Ouders van MO14-3
Zaterdag 1 juni
JO12-1
Klein Zwitserland JO12-1
Thuis
01-06-2024
08:30
Veld: RABO
Nr. 1303314
SC (Krt.nr. xxxxxxx ) + (krt.nr. xxxxxxx )
Cartouche JO12-1
JO12-2
Uit
01-06-2024
08:30
Rabobank (Waterveld)
Nr. 1303309
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Klein Zwitserland JO12-3
JO12-3
Uit
01-06-2024
08:30
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1303412
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
JO12-4
Roomburg JO12-2
Thuis
01-06-2024
10:20
Veld: KGW2
Nr. 1303471
Scheidsrechters: JO16-6 (Hugo Mettes), (krt.nr. K33VK9C ) + 1 Ouder van JO12-4
JO12-5
Zoetermeer JO12-3
Thuis
01-06-2024
17:50
Veld: RABO
Nr. 1303743
Scheidsrechters: MO16-7 (Amber Meuldijk), ( krt.nr. K47RA5Q ) + 1 Ouder van JO12-5
JO12-6
Wateringse veld JO12-2
Thuis
01-06-2024
12:10
Veld: KGW4
Nr. 1303713
Scheidsrechters: MO16-9 (Guusje Scheltes), ( krt.nr. K33BZ2O ) + 1 Ouder van JO12-6
JO14-1
Cartouche JO14-1
Thuis
01-06-2024
10:20
Veld: RABO
Nr. 1280700
SC ( krt.nr.XXXXXXX ) + ( krt.nr.XXXXXXX )
Alecto JO14-1
JO14-2
Uit
01-06-2024
14:30
Rabobank Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1280850
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
Ypenburg JO14-1
JO14-3
Uit
01-06-2024
10:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1304113
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
JO14-4
Roomburg JO14-3
Thuis
01-06-2024
12:45
Veld: KGW3
Nr. 1303963
Scheidsrechters: MO16-9 (Quirine de Lange), ( krt.nr. K33BY6S ) + 1 Ouder van JO14-4
Rotterdam JO14-5
JO14-6
Uit
01-06-2024
11:25
veld 5 (Zandveld)
Nr. 1303852
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
JO16-1
Push JO16-1
Thuis
01-06-2024
12:10
Veld: RABO
Nr. 1279651
BS
Leiden JO16-2
JO16-2
Uit
01-06-2024
14:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1280583
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Ommoord JO16-1
JO16-3
Uit
01-06-2024
14:00
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1304261
Locatie: Sportpark Marcel Duchampplein, Rotterdam
Leiden JO16-3
JO16-4
Uit
01-06-2024
13:15
Veld 3 (Semiveld)
Nr. 1304383
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
JO16-5
Klein Zwitserland JO16-5
Thuis
01-06-2024
15:50
Veld: KGW4
Nr. 1304512
Scheidsrechters: JO18-2 (Kim Zanzinger), ( krt.nr. K51PS6C ) + 1 Ouder van JO16-5
JO16-6
HUDITO JO16-2
Thuis
01-06-2024
12:40
Veld: KGZA6
Nr. 1304321
( krt.nr. xxxxxxx ) + 2 x Ouders van JO16-6
Oranje-Rood JO18-1
JO18-1
Uit
01-06-2024
14:00
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1190639
Locatie: Genneper Parken, Eindhoven
JO18-2
Zoetermeer JO18-2
Thuis
01-06-2024
14:00
Veld: KGW4
Nr. 1202310
SC ( Krt.nr xxxxxxx ) + (krt.nr. xxxxxxx )
MO18-1
Bloemendaal MO18-1
Thuis
01-06-2024
14:00
Veld: RABO
Nr. 1190302
BS Amber van Offeren en Erwin Janszen
MO18-3
Pollux MO18-1
Thuis
01-06-2024
11:40
Veld: KGZA5
Nr. 1203423
Scheidsrechters: JO18-2 (Dex Goudsmit), ( krt.nr. K34KD2P ) + 1 Ouder van MO18-1
Ypenburg MO18-2
MO18-4
Uit
01-06-2024
15:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1203480
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
MO18-7
Voorhout MO18-2
Thuis
01-06-2024
14:20
Veld: KGZA6
Nr. 1203859
Scheidsrechters: MO18-3 (Feline van den Berg), ( krt.nr. K34HS4O ) + 1 Ouder van MO18-7
Cartouche MO18-6
MO18-8
Uit
01-06-2024
17:40
Rabobank (Waterveld)
Nr. 1204403
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
MO9-1-mix
Leiden MO9-India
Thuis
01-06-2024
11:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld A
Nr. 1300373
AFGELAST, Eerst genoemde team is niet aanwezig
Klein Zwitserland MO12-1
MO12-1
Uit
01-06-2024
10:20
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1307668
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
MO12-2
Klein Zwitserland MO12-2
Thuis
01-06-2024
08:30
Veld: KGW2
Nr. 1307553
SC ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van MO12-2
Alphen MO12-2
MO12-3
Uit
01-06-2024
10:45
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1307463
Locatie: Sportpark Zegersloot, Alphen aan den Rijn
MO12-4
Rotterdam MO12-4
Thuis
01-06-2024
14:35
Veld: KGW3
Nr. 1307401
Scheidsrechters: MO16-5 (Tess Scheffer), ( krt.nr. K33BZ6G ) + 1 Ouder van MO12-4
Cartouche JO8-3
JO8-1
Uit
01-06-2024
08:45
Miniveld 6 (1/4) (A) (Zandveld)
Nr. 1302314
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
HGC MO12-3
MO12-5
Uit
01-06-2024
14:00
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 1307431
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), Wassenaar
Victoria JO8-3
JO8-2
Uit
01-06-2024
09:40
veld 3 (A) (Waterveld)
Nr. 1302282
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), Rotterdam
MO12-6
Nieuwkoop MO12-1
Thuis
01-06-2024
14:00
Veld: KGW2
Nr. 1307311
Scheidsrechters: MO16-7 (Nienke Berkhout), ( krt.nr. K32PC8N ) + 1 Ouder van MO12-6
JO8-3
Leiden JO8-Australië
Thuis
01-06-2024
09:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld B
Nr. 1302372
Rijswijk MO12-2
MO12-7
Uit
01-06-2024
09:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1307012
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
JO8-4
Klein Zwitserland JO8-5
Thuis
01-06-2024
08:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld B
Nr. 1302543
Forescate MO12-2
MO12-8
Uit
01-06-2024
12:35
2 Polytan Tokyo (Waterveld)
Nr. 1307251
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
Voorhout MO12-2
MO12-9
Uit
01-06-2024
12:00
veld 2 (Waterveld)
Nr. 1306922
Locatie: Sportpark Elsgeest, Voorhout
MO12-10
HGC MO12-5
Thuis
01-06-2024
17:40
Veld: KGW4
Nr. 1306832
Scheidsrechters: JO16-5 (Alexander Frankema), ( krt.nr. K33BY9O ) + 1 Ouder van MO12-10
MO8-1
Leiden MO8-Australië
Thuis
01-06-2024
08:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld D
Nr. 1300463
HDS MO12-6
MO12-11
Uit
01-06-2024
12:45
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 1313082
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
MO8-2
Rotterdam MO8-2
Thuis
01-06-2024
09:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld A
Nr. 1300494
MO12-12
Rotterdam MO12-12
Thuis
01-06-2024
11:00
Veld: KGZA6
Nr. 1313111
Scheidsrechters: MO16-8 (Josephine Keyte), ( krt.nr. K55LZ6Q ) + 1 Ouder van MO12-12
Klein Zwitserland MO8-2
MO8-3
Uit
01-06-2024
12:30
Mini veld (1/4) (A) (Zandveld)
Nr. 1300432
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
MO8-4
Berkel-Rodenrijs MO8-2
Thuis
01-06-2024
09:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld D
Nr. 1300764
MO8-5
Berkel-Rodenrijs MO8-3
Thuis
01-06-2024
09:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld C
Nr. 1300702
Wateringse veld JO9-1
JO9-1
Uit
01-06-2024
09:45
Veld 3 (A) (Zandveld)
Nr. 1301844
Locatie: Wateringse Veld, 's-Gravenhage
Ypenburg MO8-2-mix
MO8-6
Uit
01-06-2024
08:30
Veld 2 (C) (Zandveld)
Nr. 1301023
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
Klein Zwitserland JO9-1
JO9-2
Uit
01-06-2024
08:30
Veld 4 (A) (Waterveld)
Nr. 1301872
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
MO8-7
HDM MO8-8
Thuis
01-06-2024
08:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld A
Nr. 1300584
Roomburg JO9-2
JO9-3
Uit
01-06-2024
09:30
2 Heineken 0.0-veld (A) (Waterveld)
Nr. 1301944
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
HDM MO8-7
MO8-8
Uit
01-06-2024
08:30
KG 6 (A) (Zandveld)
Nr. 1300584
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
JO9-4
HGC JO9-2
Thuis
01-06-2024
08:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld B
Nr. 1302172
MO8-9
Kieviten MO8-1
Thuis
01-06-2024
08:30
Veld: KGZA6 - Kwart veld C
Nr. 1301052
JO9-5
Wateringse veld JO9-2
Thuis
01-06-2024
10:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld B
Nr. 1302144
Kieviten MO8-2
MO8-10
Uit
01-06-2024
08:30
Veld 3 (B) (Zandveld)
Nr. 1300733
Locatie: Schulpweide, De, Wassenaar
Hurley MO14-1
MO14-1
Uit
01-06-2024
10:20
Veld 20 (Waterveld)
Nr. 1281029
Locatie: Amsterdamse Bos (Hurley), Amstelveen
Klein Zwitserland MO14-4
MO14-2
Uit
01-06-2024
13:45
LST-veld (Waterveld)
Nr. 1306561
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
IJssel MO14-1
MO14-4
Uit
01-06-2024
12:30
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1306591
Locatie: Sportpark Dorrestein, Nieuwerkerk aan den Ijssel
MO14-5
HGC MO14-3
Thuis
01-06-2024
12:00
Veld: LST-VELD
Nr. 1306172
Scheidsrechters: MO16-9 (Valérie Haans), ( krt.nr. K33BZ3C ) + 1 Ouder van MO14-5
Roomburg JO10-1
JO10-1
Uit
01-06-2024
09:30
3 Molenveld (AB) (Waterveld)
Nr. 1301442
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
MO14-6
Roomburg MO14-3
Thuis
01-06-2024
15:50
Veld: KGW2
Nr. 1306202
Scheidsrechters: JO16-1 (Teun Gorgels), ( krt.nr. K33PY6I ) + 1 Ouder van MO14-6
JO10-2
Zoetermeer JO10-1
Thuis
01-06-2024
10:00
Veld: KGW3 - Half veld (C+D)
Nr. 1301564
HDS MO14-7
MO14-7
Uit
01-06-2024
16:15
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 1312862
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
JO10-3
Westland JO10-1
Thuis
01-06-2024
11:15
Veld: KGW3 - Half veld (C+D)
Nr. 1301503
MO14-8
Noordwijk MO14-3
Thuis
01-06-2024
10:20
Veld: KGW4
Nr. 1306231
Scheidsrechters: JO16-6 (Roemer Scheepers), ( krt.nr. K33BY8W ) + 1 Ouder van MO14-8
Berkel-Rodenrijs JO10-2
JO10-4
Uit
01-06-2024
12:15
Veld 3 (AB) (Zandveld)
Nr. 1301594
Locatie: Sportpark 'Het Hoge Land', Berkel en Rodenrijs
HGC MO14-5
MO14-10
Uit
01-06-2024
12:25
Wittebrugveld (Zandveld)
Nr. 1305712
Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar
MO14-11
Forescate MO14-6
Thuis
01-06-2024
08:30
Veld: KGW4
Nr. 1333696
Scheidsrechters: MO16-9, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van MO14-11
Leiden MO9-Duitsland
MO9-1
Uit
01-06-2024
08:40
Veld 6 (A) (Zandveld)
Nr. 1299504
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
MO9-2
Cartouche MO9-1
Thuis
01-06-2024
09:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld A
Nr. 1299472
Ypenburg MO9-2
MO9-3
Uit
01-06-2024
09:25
Veld 2 (C) (Zandveld)
Nr. 1299593
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
MO9-4
Klein Zwitserland MO9-3
Thuis
01-06-2024
08:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld A
Nr. 1299564
Kieviten MO9-2
MO9-5
Uit
01-06-2024
08:30
Veld 2 (C) (Semiveld)
Nr. 1299953
Locatie: Schulpweide, De, Wassenaar
Klein Zwitserland MO9-7
MO9-6
Uit
01-06-2024
09:45
Veld 4 (B) (Waterveld)
Nr. 1299832
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Klein Zwitserland MO9-9
MO9-7
Uit
01-06-2024
08:30
Veld 4 (D) (Waterveld)
Nr. 1300133
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
MO9-8
Kieviten MO9-1
Thuis
01-06-2024
09:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld B
Nr. 1299864
MO9-9
Craeyenhout MO9-3
Thuis
01-06-2024
10:30
Veld: KGZA7 - Kwart veld A
Nr. 1300103
Ring Pass Delft MO9-6
MO9-10
Uit
01-06-2024
08:30
Ruitenburg veld (C) (Waterveld)
Nr. 1300163
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
Oranje-Rood MO16-1
MO16-1
Uit
01-06-2024
12:10
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1279742
Locatie: Genneper Parken, Eindhoven
Catwijck MO16-1
MO16-2
Uit
01-06-2024
15:50
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1304572
Locatie: Sportpark 'De Krom', Katwijk
MO16-3
Alphen MO16-1
Thuis
01-06-2024
12:10
Veld: KGW2
Nr. 1280252
SC ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van MO16-3
Pijnacker MO16-2
MO16-4
Uit
01-06-2024
14:00
ELLF veld 1 (Semiveld)
Nr. 1304892
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
MO16-5
HGC MO16-5
Thuis
01-06-2024
16:25
Veld: KGW3
Nr. 1304831
Scheidsrechters: MO18-1 (Talie Barathe), ( krt.nr. K34CQ3Z ) + 1 Ouder van MO16-5
Craeyenhout MO16-5
MO16-6
Uit
01-06-2024
17:40
WK veld (Waterveld)
Nr. 1305072
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 's-gravenhage
MO16-7
HDS MO16-3
Thuis
01-06-2024
16:00
Veld: RABO
Nr. 1304921
Scheidsrechters: JO16-1 (Friso Roth), ( krt.nr. K33TK1F ) + 1 Ouder van MO16-7
MO16-8
Ring Pass Delft MO16-7
Thuis
01-06-2024
13:15
Veld: KGZA5
Nr. 1305591
Scheidsrechters: MO18-3 (Charlotte Reef), ( krt.nr. K34LQ6A ) + 1 Ouder van MO16-8
MO16-9
Kieviten MO16-2
Thuis
01-06-2024
10:05
Veld: KGZA5
Nr. 1305221
Scheidsrechters: MO18-3 (Kaiya Sageman), ( krt.nr. K34KD5L ) + 1 Ouder van MO16-9
Rotterdam MO16-12
MO16-10
Uit
01-06-2024
15:10
veld 4 (Zandveld)
Nr. 1305562
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
MO10-1
Cartouche MO10-2
Thuis
01-06-2024
08:45
Veld: KGW3 - Half veld (A+B)
Nr. 1298602
Klein Zwitserland MO10-2
MO10-2
Uit
01-06-2024
08:30
Veld 5 (AB) (Waterveld)
Nr. 1298663
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Westland MO10-1
MO10-3
Uit
01-06-2024
08:45
Juva Regenboogveld (4) (AB) (Waterveld)
Nr. 1298724
Locatie: Sportpark 'Hoge Bomen', Naaldwijk
Ypenburg MO10-1
MO10-4
Uit
01-06-2024
10:30
Veld 2 (AB) (Zandveld)
Nr. 1298754
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
MO10-5
Ypenburg MO10-3
Thuis
01-06-2024
11:15
Veld: KGW3 - Half veld (A+B)
Nr. 1299194
MO10-6
HDS MO10-3
Thuis
01-06-2024
10:00
Veld: KGW3 - Half veld (A+B)
Nr. 1298982
Kieviten MO10-1
MO10-7
Uit
01-06-2024
09:30
Veld 3 (AB) (Zandveld)
Nr. 1299014
Locatie: Schulpweide, De, Wassenaar
MO10-8
Cartouche MO10-4
Thuis
01-06-2024
08:45
Veld: KGW3 - Half veld (C+D)
Nr. 1299224
Zondag 2 juni
D2
VVV D2-O
Thuis
02-06-2024
11:00
Veld: RABO
Nr. 1158154
SC
H2
HUDITO H2-O
Thuis
02-06-2024
11:00
Veld: KGW2
Nr. 1160391
Scheidsrechters: H30-1
Alphen D2-O
D3
Uit
02-06-2024
13:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1158685
Locatie: Sportpark Zegersloot, Alphen aan den Rijn
Leiden H6
H3
Uit
02-06-2024
13:30
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1170421
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
D4
Groen-Geel D8
Thuis
02-06-2024
14:30
Veld: RABO
Nr. 1172327
Scheidsrechters: D30-4
Groen-Geel D7
D5
Uit
02-06-2024
10:50
Groene Weide (Semiveld)
Nr. 1172329
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), Wassenaar
HO25-1
Roomburg HO25-1
Thuis
02-06-2024
14:30
Veld: KGW2
Nr. 1296247
Leiden HO25-5
HO25-2
Uit
02-06-2024
09:45
Veld 6 (Zandveld)
Nr. 1296246
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
H30-1
Noordwijk H30-1
Thuis
02-06-2024
12:45
Veld: RABO
Nr. 1161447
Scheidsrechters: H2
Victoria H30-1
H30-2
Uit
02-06-2024
12:30
veld 2 (Waterveld)
Nr. 1161450
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), Rotterdam
IJssel H30-1
H30-3
Uit
02-06-2024
12:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1189200
Locatie: Sportpark Dorrestein, Nieuwerkerk aan den Ijssel
H30-4
Forescate H30-1
Thuis
02-06-2024
12:45
Veld: KGW4
Nr. 1171278
H30-5
Nieuwkoop H30-1
Thuis
02-06-2024
16:00
Veld: RABO
Nr. 1171450
Voorhout DO25-3
DO25-1
Uit
02-06-2024
12:45
veld 2 (Waterveld)
Nr. 1296961
Locatie: Sportpark Elsgeest, Voorhout
Ommoord H45-1
H45-1
Uit
02-06-2024
14:20
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1297387
Locatie: Sportpark Marcel Duchampplein, Rotterdam
Rotterdam H45-1
H45-2
Uit
02-06-2024
12:10
veld 3 (Waterveld)
Nr. 1330841
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
D30-1
Kampong D30-2
Thuis
02-06-2024
12:45
Veld: KGW3
Nr. 1159212
Scheidsrechters: D45-1
Zoetermeer D30-1
D30-2
Uit
02-06-2024
10:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1159767
Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
Klein Zwitserland D30-2
D30-3
Uit
02-06-2024
12:15
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1159768
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
D30-4
Rijswijk D30-1
Thuis
02-06-2024
12:45
Veld: KGW2
Nr. 1173628
Scheidsrechters: D2
Forescate D30-2
D30-5
Uit
02-06-2024
13:00
2 Polytan Tokyo (Waterveld)
Nr. 1173871
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
D45-1
Hilversum D45-1
Thuis
02-06-2024
14:30
Veld: KGW3
Nr. 1159955
Scheidsrechters: D30-1